Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na konferencji Medical Fair Asia 2022

794

Medical Fair Asia 2022 to kolejne z targów, które odwiedzili uczestnicy programu ProBio Małopolska. To ważne wydarzenie w branży sprzętu medycznego i laboratoryjnego z uwagi na strategiczny charakter Singapuru jako handlowej bramy na rynki państw całego regionu Azji Płd.-Wschodniej. Zapraszamy do krótkiej relacji z wyjazdu przygotowanej przez firmę MDT sp. z o.o.

Pomimo że medyczne MDT są obecne na rynkach ASEAN już od kilku lat, do tej pory nie mieliśmy okazji poznać osobiście większości naszych partnerów biznesowych z tego regionu. Udział w targach Medical Fair Asia 2022 w Singapurze umożliwił nam nadrobienie tych zaległości. Dzięki osobistym spotkaniom, zarówno przed, jak i podczas targów, poznaliśmy szczególne uwarunkowania Singapuru i całego regionu. Szczególnie doceniamy fakt, że z uwagi na ograniczenia covidowe dla obywateli EU przedstawiciele 2 firm z Malezji skorzystali z naszego zaproszenia i specjalnie przylecieli do Singapuru.

Zarówno asortyment zaprezentowany na targach jak i ich organizacja zasługują na naszą pozytywną opinię. Mamy nadzieję na rozpoczęcie współpracy z 2 firmami, poszerzenie zakresu współpracy z dotychczasowymi oraz kontynuację rozmów na nadchodzących targach branżowych ESCRS w Mediolanie w połowie września 2022.

Serdecznie dziękujemy LifeScience Kraków z wyśmienitą organizację i wsparcie nas w zdobywaniu kolejnych rynków eksportowych!


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułRusza Hackathon Kraków I-Days – spotkania i warsztaty online
Następny artykułPotencjał rynku Irańskiego w świetle sankcji UE