#StartUP Małopolska – 7 edycja programu akceleracyjnego, rejestracja do 7 lutego 2021.

416

Program #Startup Małopolska to kilkutygodniowy, intensywny program akceleracji, który na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego realizuje Rebels Valley – zespół doświadczonych konsultantów, inwestorów, programistów oraz inżynierów wspomagających rozwój biznesu i finansowanie kooperacji.

W programie #StartUP Małopolska mogą wziąć udział firmy, które:

  • działają na rynku krócej niż 3 lata,
  • zaliczane są do sektora MŚP,
  • mają siedzibę na terenie województwa małopolskiego,
  • chcą się rozwijać i mają energię do pracy.

Celem programu jest podniesienie kompetencji przedsiębiorców z obszaru województwa małopolskiego w obszarach kluczowych dla rozwoju firmy (m.in. marketing, sprzedaż czy prezentacja oferty).

Co można osiągnąć poprzez udział w programie?

Przed rozpoczęciem programu uczestnicy projektu wezmą udział w 2-dniowych warsztatach wprowadzających, gdzie będą mogli przeanalizować modele biznesowe i strategie marketingowo-sprzedażowe swoich firm, wyodrębnić obszary do optymalizacji i zdefiniować tematykę szkoleń dopasowanych do ich własnych potrzeb. W kolejnych krokach dowiedzą się w jaki sposób odkryć nowe źródła klientów, usprawnić proces sprzedażowy oraz ulepszyć swój marketing.

W ramach programu akceleracyjnego otrzymają również możliwość skorzystania z mentoringu i 10 godzin konsultacji biznesowych 1:1 oraz możliwość prezentacji firmy na najlepszych wydarzeniach branżowych i startupowych w Polsce takich jak m.in. Impact mobility, 4Developers czy spotkaniach krakowskiej społeczności startupowej.

Dodatkowe informacje o programie jak również formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie www.startup.malopolska.pl
Rekrutacja potrwa do 7 lutego 2021.


Poprzedni artykułSpotkaj Ekspertów, nawiąż kontakty! Konferencja e-ANTYCOVID EXPO
Następny artykułPoznaj nowych Partnerów Klastra: Agros Nova i Duna