Poznaj nowych Partnerów Klastra: Agros Nova i Duna

370

Serdecznie witamy Nowych Partnerów Klastra LifeScience Kraków!

Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k. oraz Duna Sp. z o.o. zostały przyjęte podczas zebrania Rady Klastra w dniu 12 stycznia 2021. Zapraszamy do zapoznania się z profilami firm oraz ich ofertami technologicznymi.

ZPOW Agros Nova Sp. z o.o. Sp.k.

Historia pierwszego zakładu związanego z ZPOW Agros sięga roku 1965, gdy Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego „Łowicz” wprowadziły swoje dżemy, powidła i koncentraty pomidorowe. Po latach rozwoju, w 2015 roku spółka wraz z dwoma zakładami dołączyła do Grupy Maspex. Firma do dziś specjalizuje się w przetwórstwie owocowo-warzywnym i produkuje wyroby marek znanych na polskim rynku, m.in.: dżemy, konfitury, syropy owocowe, przetwory pomidorowe, sosy, dania gotowe. Agros Nova nie tylko oferuje klientom produkty najwyższej jakości, ale i ciągle usprawnia procesy produkcyjne, inwestuje w nowoczesne technologie, a także elastycznie i szybko reaguje na potrzeby rynku. Spółka współpracuje z wieloma ośrodkami badawczymi z kraju oraz z zagranicy i jest pionierem na rynku w generowaniu nowych idei związanych z branżą przetwórstwa owocowo-warzywnego oraz w zakresie innowacyjnych technologii.

Duna Sp. z o.o.

DUNA to firma której misją jest wspieranie leczenia infekcji dróg oddechowych u dzieci i niemowląt w  warunkach domowych. Innowacyjna marka Katarek jest liderem rynkowym, doceniana przez konsumentów i rekomendowana przez lekarzy. Celem firmy na kolejne lata jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań opartych o samoleczenie i rozwiązania telemedyczne dla całej rodziny.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Wszystkich, zainteresowanych przystąpieniem do Klastra, zapraszamy na stronę:
  „Jak zostać członkiem Klastra?”