W Krakowie, z Miastem Kraków, zjedliśmy Śniadanie. Na żywo.

306

26 maja po długim okresie spotkań online, NARESZCIE zjedliśmy Drugie Śniadanie Klastra LifeScience Kraków w wersji face to face, popijając prawdziwą kawę i rozmawiając z dawno niewidzianymi znajomymi.  

Naszym Gościem oraz współorganizatorem Spotkania było Miasto Kraków, Partner Strategiczny Klastra. Swoją obecnością zaszczycili nas: Katarzyna Wysocka – Dyrektor Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji oraz Wojciech Łaptaś – Zastępca Dyrektora Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa.

Tak jak się spodziewaliśmy, spotkanie pełne było informacji o bardziej i mniej znanych działaniach Krakowa mających na celu rozwój przedsiębiorczości, nauki oraz innowacji. Pani Katarzyna i Pan Wojciech opowiedzieli m.in. o Centrum Wspierania Inwestorów i Innowacyjnej Gospodarki, Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Krakowskim Programie Wspierania Biznesu i Innowacji, Punktach Obsługi Przedsiębiorców oraz możliwościach wsparcia dla jednostek naukowych. Nie zabrakło także informacji o Klastrze Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22.

Bardzo dziękujemy naszym Gościom za interesująca prezentację oraz sympatyczne upominki, wszystkim Uczestnikom za tak liczne przybycie i ciekawą, burzliwą dyskusję, a pani Monice Piechowicz z UMK oraz personelowi ‘2 Okna Cafe’ za pomoc w organizacji spotkania.

I na koniec dobra wiadomość!

Ze względu na duże zainteresowanie tematyką oraz szereg ważnych pytań do naszych Ekspertów, już planujemy kolejne spotkanie z Przedstawicielami Urzędu Miasta Krakowa. O szczegółach będziemy informować!

Poprzedni artykułZgadnij KTO kryje się za zagadkowym tekstem? – quiz dla Partnerów Klastra
Następny artykułWyroby medyczne w pigułce, czyli śniadanie z KCRI!