Zdobądź Grant dla swojej firmy – weź udział w Horyzont Europa dla Biznesu

498
Źródło: https://www.kpk.gov.pl/he4b-horyzont-europa-dla-biznesu-juz-jesienia

Niezależnie od tego czy prowadzisz małą lub średnią firmę, korporację, przedsiębiorstwo czy start-up, możesz wziąć udział w programie Horyzont Europa dla Biznesu, który odbędzie się już jesienią tego roku. Dla zainteresowanych przedsiębiorców zaplanowano cykl seminariów, które pozwolą poznać możliwości projektu.

Horyzont Europa dla biznesu to zupełnie nowe możliwości dla przedsiębiorców biorących udział w programie m.in.: granty na mobilność oraz dostęp do infrastruktur badawczych. Najbardziej ambitny program na rzecz badań naukowych i innowacji w historii UE dysponuje tego roku budżetem aż 95,5 mld euro, który zostanie przeznaczony na doskonalenie projektów badawczych i innowacyjnych.

Uczestniczące w projekcie firmy będą mieć szansę na rozwój i wdrożenie przełomowych innowacji czego rezultatem ma być rozwój gospodarczy zarówno Polski jak i Europy.

Dla wszystkich zainteresowanych udziałem Krajowy Punkt Kontaktowy przygotował cykl seminariów mających na celu przygotować polskie firmy do aplikowania o środki programu – otwarcie spotkań już 29 września !

Kalendarz spotkań

  • 6 października – Infrastruktura dla biznesu,
  • 12 października – granty Europejskiej Rady Innowacji (European Innovation Council – EIC),
  • 13 października – Europejski Instytut Innowacji i Technologii (European Institute of Innovation & Technology – EIT)
  • 18-22 października – Tydzień z klastrami, czyli wszystko o konkursach tematycznych.

Kalendarium jest stale uzupełniane przez organizatora. Aktualne informacje dostępne są na stronie www.kpk.gov.pl/wydarzenia

Więcej informacji na temat programu Horyzont Europa dla Biznesu oraz odnośnie spotkań dostępne na stronie internetowej www.kpk.gov.pl 

Poprzedni artykułInnowacje powstają dzięki współpracy! – Life Science Open Space 2021
Następny artykułHealth Go Digital! – czyli o transformacji cyfrowej w opiece medycznej