BIO International Convention DIGITAL 2021 – partnering branży biotechnologicznej – dołączysz?

1373

Data i miejsce wydarzenia: 10-18 czerwca 2021 Online

Dla firm MŚP z Małopolski mamy wysokie dofinansowanie na udział w BIO International Convention DIGITAL 2021! Dowiedz się więcej.

BIO International Convention to jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów na świecie skierowanych do profesjonalistów z branży biotechnologicznej. To miejsce, gdzie spotykają się przedstawiciele globalnych firm farmaceutycznych, szefowie ośrodków badawczych i instytucji naukowych, inwestorzy, przedsiębiorcy oraz politycy i legislatorzy zainteresowani rozwojem nauki oraz korzyściami, jakie mogą z niej wynikać. Wydarzenie to, jest również jedynym w swoim rodzaju forum wymiany wiedzy między rozwijającymi się firmami z branży a światem biznesu oraz przemysłu.

Tegoroczna edycja wydarzenia to BIO International Convention DIGITAL – to trwające ponad tydzień, wirtualne wydarzenie partneringowe i edukacyjne, które zgromadzi tysiące światowych liderów i innowatorów w dziedzinie biotechnologii.

Wybrane programy, prezentacje firmowe oraz opcje partneringowe będą dostępne już 10-11 czerwca 2021 r, czyli przed rozpoczęciem właściwego wydarzenia BIO Digital Week!

To więcej czasu, aby zaprezentować swoją markę, zmaksymalizować jej widoczność na arenie międzynarodowej, przyciągnąć więcej partnerów i nawiązać kluczowe kontakty biznesowe.

Chcesz wziąć udział wydarzeniu? Mamy dla Ciebie dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0 dofinansujemy udział małopolskich innowacyjnych firm sektora MŚP w wydarzeniach takich jak to.


Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na naszej stronie.
Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!
Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207 

Poprzedni artykułNawiąż nowe relacje biznesowe, weź udział w Future Health Poland 2021
Następny artykułPoznaj Partnera Miesiąca: Trener Nauki Dr Justyna Małkuch-Świtalska