Co oznacza dobra rekrutacja?

8333

Zapraszamy na kolejne Śniadanie, podczas którego gościć będziemy Złotego Partnera ExecMind Life Science Executive Search. ExecMind to firma, której raczej nie trzeba już przedstawiać, bo od wielu lat aktywnie działa wśród naszej społeczności, zajmując się rekrutacją ekspertów z obszaru life science do zespołów naukowych i funkcji zarządczych Jest to również Lider Sesji Kariera w Life Science, która na stałe wpisała się w coroczną konferencję Life Science Open Space.

Tematem przewodnim najbliższego spotkania będzie rekrutacja i jej specyfika w branży life science. Jak powszechnie wiadomo, life science to dynamicznie rozwijający się sektor, który stale poszukuje nowych talentów. Pozyskiwanie ich stawia jednak przed firmami wiele wyzwań, zarówno związanych z procesem poszukiwania odpowiednich kandydatów, jak i z utrzymaniem konkurencyjności na rynku. Jakie są więc skuteczne strategie?

Naszymi Gośćmi będą: Karolina Jarosińska – Founder/Managing Director i Monika Kozdroń-Sikorska – Managing Partner ExecMind oraz Gość specjalny, Renata Krzykawska – Co-Founder i Chief Operating Officer in Real Research – biotech start-up.

Porozmawiamy o:

  • Codziennych i niecodziennych wyzwaniach podczas rekrutacji na kluczowe dla firmy stanowiska biznesowe i naukowe
  • Współpracy z partnerem rekrutacyjnym, który zna rynek
  • Pułapkach i zasadzkach podczas rekrutacji – jak je omijać i czego nie robić
  • Poznamy też przykładowy business case przedstawiony z perspektywy klienta

Serdecznie zapraszamy przed ekrany z kawą i rogalikiem!


Temat: Co oznacza dobra rekrutacja?
Data: Czwartek, 11 kwietnia 2024, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułAkcelerator Innowacji AHA. Część 1. Założenia i cele.
Następny artykułPodstawy modelowania molekularnego – szkolenia dla ekspertów z branży life science