Klaster LifeScience Kraków Partnerem strategicznym #CEBioForum2023

539

Mamy przyjemność zakomunikować, że Klaster LifeScience Kraków został Partnerem strategicznym #CEBioForum2023, jednego z bardziej rozpoznawalnych i ważnych wydarzeń dla społeczności biotechnologicznej, ludzi biznesu i nauki z sektora life science z Polski i Europy. Od ponad 20 lat organizatorzy tej konferencji współtworzą środowisko biznesu związanego z biotechnologią.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Najlepszym sposobem na pokazanie swojej firmy podczas CEBioForum2023 jest samodzielne opowiedzenie jej historii. Nikt nie zrobi tego lepiej niż Ty! Wejdź na scenę #BioTech Pitch 18 kwietnia, podczas #CEBioForum2023 i powiedz „DLACZEGO i JAK tworzysz swoją firmę oraz jak możemy Ci pomóc w dążeniu do Twojego #sukcesu”

Więcej szczegółów znajdziesz na: https://cebioforum.com/offer/

Partnerzy sceny BioTech Pitch: Marian Popinigis, M2M ADVISORS, TWITI Investments, COBIN Angels ..i nie tylko..

CEBioForum to nie tylko panele dyskusyjne, networking i możliwość zaprezentowania siebie i swojej firmy. Podczas uroczystej gali uhonorowane zostaną osoby oraz firmy wyróżnione w konkursie CEBioForum Awards 2023 w czterech kategoriach:

  • R&D collaboration
  • Most Influencing Person
  • Innovative Startup
  • Jury Award

Masz wynalazek, który chciałbyś WYRÓŻNIĆ prestiżową nagrodą? Zgłoś swój projekt do konkursu #CEBioForumAwards2023! TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW UPŁYWA 31 MARCA!

Rejestracja oraz szczegółowe informacje na stronie https://cebioforum.com/registration.

#CEBioForum2023 to świetne miejsce do rozmów o #rozwoju i #innowacjach. Bądź częścią świata #biotechnologii. Do zobaczenia 18-19.04.23 w Warszawie!

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Klaster LifeScience Kraków

Poprzedni artykułSpotkaj Swojego Pracodawcę – rozwijaj karierę w branży Life Science!
Następny artykułCo zmienia dyrektywa REACH w kontekście badania kosmetyków?