Klaster Zabłocie – czy wiemy jak z niego korzystać?

8288

Kolejne Śniadanie Klastra, 4 kwietnia, odbędzie się na żywo. Wraz z naszym Partnerem Strategicznym – Urzędem Miasta Krakowa, serdecznie zapraszamy do Klastra Innowacji Społeczno-Gospodarczych Zabłocie 20.22.

Kraków to miasto, które umiejętnie łączy bogatą historię i tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami i dynamicznym rozwojem. Stawia na innowacyjność w wielu strategicznych dziedzinach, co czyni go atrakcyjnym miejscem do życia, pracy i nauki. I właśnie między innymi po to powstał Klaster Zabłocie, którego celem jest stworzenie nowoczesnej przestrzeni do rozwoju przedsiębiorczości, nauki i innowacji.

Naszym Gospodarzem będzie Katarzyna Wysocka – Dyrektor Wydziału ds. Przedsiębiorczości i Innowacji, która przedstawi inicjatywę Klastra, opowie o jego założeniach i zasadach działania. Dowiemy się kto i jak może z tego miejsca skorzystać i jakie warunki trzeba spełniać.

Porozmawiamy o współpracy na linii biznes-nauka-samorząd, w szczególności o zakresie wspierania inwestorów, startupów i przedsiębiorców, a także współpracy z krakowskim ośrodkiem naukowo-akademickim.

Żeby zorientować się jak wyglądają przestrzenie Klastra – warto zobaczyć to na własne oczy! Dlatego na Śniadanie o Klastrze Zabłocie – zapraszamy do Klastra 😊 Ulica Zabłocie 20, sala średnia 07.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, prosimy o rejestrację za pośrednictwem formularza.

Serdecznie zapraszamy!


Temat: Klaster Zabłocie – czy wiemy jak z niego korzystać?
Data: Czwartek, 4 kwietnia 2024, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Klaster Zabłocie, Ulica Zabłocie 20, sala średnia 07

Poprzedni artykułAnaliza danych chemicznych w Python – szkolenia dla ekspertów z branży life science
Następny artykułRozwiń kompetencje cyfrowe z zakresu innowacji społecznych!