Rozwiń kompetencje cyfrowe z zakresu innowacji społecznych!

241

19 kwietnia 2024 roku, zapraszamy do udziału w w szkoleniu Col·laber w ramach projektu INTEGER, mającym na celu wzmocnienie współpracy między różnymi interesariuszami społecznymi w europejskich ekosystemach innowacji.

Col·labers to innowatorzy społeczni posiadający umiejętności cyfrowe, które pozwalają nawiązywać kontakty i wzmacniać współpracę pomiędzy regionalnymi ekosystemami, prowadzić działania matchmakingowe i łączyć ze sobą podmioty społeczne, biznesowe i technologiczne.

W trwającym około 4 godziny szkoleniu, poznasz podstawy wiedzy na temat innowacji społecznych oraz zdobędziesz umiejętności niezbędne do łączenia wielu interesariuszy z różnych obszarów biznesowych. Szkolenie oparte będzie na wynikach działań prowadzonych w trzech europejskich ekosystemach pilotażowych: Katalonii, Hamburgu i Krakowie.

PEŁNA INFORMACJA O SZKOLENIU

Uczestnicy oprócz certyfikatu, uzyskają dostęp do materiałów szkoleniowych oraz do cyfrowej platformy, która będzie służyć jako miejsce współpracy między innowatorami z różnych sfer społecznych.

Szkolenie odbędzie się w języku angielskim i jest bezpłatne. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Szczegółowe informacje o programie Integer dostępne na stronie internetowej.


Temat: INTEGER Col·laber Training
Data: Piątek, 19 kwietnia 2024, 9:00 – 13:00
Miejsce: Online
Rejestracja: Poprzez formularz online

Zdjęcie: depositephotos.com

Poprzedni artykułKlaster Zabłocie – czy wiemy jak z niego korzystać?
Następny artykułCo wiesz na temat Miasta Kraków? Czy znasz jego potencjał?