Life Science Open Space Online Week 2020 – STARTUJEMY!

1223

Już w poniedziałek, 23 listopada, rozpoczyna się wyjątkowy tydzień – Life Science Open Space Online Week 2020. Hasło tegorocznego wydarzenia to: „NOWA RZECZYWISTOŚĆ – NOWE WYZWANIA”. Impreza odbędzie się w całości w formacie online.

Life Science Open Space to wydarzenie organizowane przez Klaster LifeScience Kraków już po raz dziesiąty. Pandemia sprawiła, że ta edycja będzie inna niż poprzednie. Trwać będzie przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku. Sesje webinarowe odbywać się będą przedpołudniem (10:00 – 12:00) i w godzinach popołudniowych (15:00 – 17:00). Łatwiej jest wygospodarować czas i dołączyć do grona uczestników LSOS! Rejestracja dostępna jest do 27-11-2020 ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ.

W tym roku proponujemy trzy moduły wydarzenia:

  • WSPÓŁPRACA czyli sesje webinarowe, które dają możliwość zapoznać się z ofertami współpracy w ośmiu ścieżkach tematycznych: Health Technologies, Digital Health, COVID-19, Bioeconomy, Life Science StartUp Scene, Healthy Food,  Life Science Business Development, Career in Life Science /
  • PARTNERING – czyli możliwość umówienia się na bezpośrednie spotkania B2B poprzez udostępniony w czasie wydarzenia system matchmakingowy, dzięki któremu każdy uczestnik wydarzenia ma szansę na nawiązanie nowych, wartościowych relacji.
  • MARKETPLACE – czyli wirtualna przestrzeń pozwalająca na zaprezentowanie siebie / swojej firmy, przedstawienie oferty, produktu, usługi.

Life Science Open Space Online Week odbywa się w dniach 23-27 Listopada 2020. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.LSOS.info.

Do części webinarowej można dołączyć bez rejestracji – poprzez platformę YouTube, na której dostępna będzie transmisja bezpośrednia. Zobacz AGENDĘ – wybierz sesję, która Cię interesuje. Czekamy na Ciebie!


PARTNEREM GENERALNYM WYDARZENIA JEST MIASTO KRAKÓW


Projekt jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

Poprzedni artykułRegulatory Exclusivities – non-patent protection of pharmaceutical innovation (Wyłączności regulacyjne – nie-patentowa ochrona innowacji farmaceutycznej)
Następny artykułKonsultacje społeczne obszaru „Wesoła – rejon ulicy Kopernika”