Pitch Deck, czyli jak sformułować i przedstawić pomysł na biznes

2738

Moduł czwarty Akademii LifeScience Startup dotyczy tematu pitchowania – tego, jak sformułować i przedstawić pomysł na biznes.

Czwartek, 7 października 2021, online, od 16:00 do 20:00. Wydarzenie bezpłatne. Obowiązuje rejestracja.

Od czego zaczyna się historia Start-Up’u? Od idei, która powstaje najpierw w głowie przedsiębiorcy-wynalazcy, i którą opowiada się wielokrotnie sobie, a następnie w gronie najbliższych partnerów. Na tę opowieść składają się różne wizje, anegdoty, fragmenty analiz i wyliczeń, nadzieje i obawy oraz różne artefakty. Dla każdego StartUpu przychodzi jednak moment, kiedy chaotyczny i rozproszony po głowach i dokumentach zbiór, trzeba zebrać w jedną spójną historię, nadającą sie do opowiadania przed tymi, od których może zależeć, czy ta idea się spełni.

Historia, jaką chce opowiedzieć autor pomysłu na biznes, staje się podstawowym narzędziem jego pracy, której celem jest zapewnienie rozwoju. To narzędzie nosi nazwę „pitch-deck” i zawiera wszystko, co chcemy i powinniśmy powiedzieć, usystematyzowane i wyedytowane w sposób, w jaki nasi odbiorcy lubią słuchać i czytać tego typu historie.

O tym właśnie jest to szkolenie.

W trakcie warsztatu dowiesz się m.in:

 • Czym jest pitch deck? 
 • Jak prawidłowo używać tego narzędzia? 
 • Jak stworzyć i przedstawić strategię firmy dla inwestorów? 
 • O co może zapytać inwestor? 
 • Jak zaintrygować inwestorów i wyróżnić się wśród innych? 
 • Czego unikać i na co uważać prezentując swój pomysł? 

Szkolenie jest dla Ciebie jeśli:

 • Masz pomysł na biznes  
 • Chcesz przekonać do siebie inwestorów i potencjalnych partnerów 
 • Chcesz nauczyć się prawidłowego podejścia do pitch decku 
 • Chcesz przedstawić logiczny i zrozumiały plan działania 
 • Chcesz mieć świadomość najczęściej popełnianych błędów i wiedzę jak ich unikać 

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych Ekspertów, wykorzystaj możliwość bezpośredniego zadawania pytań!

Ekspertem tematu jest Jacek Mleczko  – Mentor, inwestor oraz absolwent studiów MBA. Doradca przedsiębiorców, opracowujący rozwiązania, które przy wykorzystaniu możliwości i zasobów firmy, wprowadzą pozytywne zmiany w prowadzonej działalności. Jest certyfikowanym coachem, konsultantem biznesowym oraz wykładowcą AGH na kierunku Sales and Negotiations Management. Jest współautorem projektu edukacyjnego Alchemia Biznesu oraz vice-prezesem Fundacji Edukacji Polonijnej. Aktywnie inwestuje w start-upy i spółki deweloperskie. 

Ekspertem tematu jest Konrad Szczypczyk – Psycholog, konsultant wdrożeniowy, inwestor. Absolwent Psychologii oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa gospodarczego na UJ. Posiada umiejętności doradcze z zakresu budowania strategii biznesu. Jest założycielem Brainode – doradztwa dla start-upów; współautorem projektu edukacyjnego Alchemia Biznesu. Pracuje jako manager ds. marketingu i komercjalizacji oraz dyrektor zarządzający.  

Warsztaty „Pitch Deck – czyli jak sformułować i przedstawić pomysł na biznesodbędą się 7 października w godzinach od 16:00 do 20:00. Akademia LifeScience Startup prowadzona jest w całości online, za pośrednictwem platformy Zoom. Zapraszamy do rejestracji. Wydarzenie jest bezpłatne.

Zapisz się

Na wszystkie wydarzenia dostępny jest ten sam formularz rejestracyjny. wystarczy zarejestrować się raz. Zainteresowani uczestnicy otrzymają certyfikaty będące potwierdzeniem nabytej wiedzy.

Wszystkie wydarzenia znajdziecie na stronie głównej www.lifescience.pl


Akademia LifeScience StartUp organizowana jest przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego.

NASTĘPNY WARSZTAT:

Poprzedni artykułRusza II edycja Akademii LifeScience Startup
Następny artykułMarketing i promocja, czyli jak zdefiniować i wdrażać strategie, które zapewnią przychody