Spotkaj swojego pracodawcę – Jak znaleźć pracę w branży Life Science?

291

Z roku na rok branża Life Science cieszy się rosnącą popularnością. Coraz więcej zakładów pracy oraz uczelni stara się rozwijać tę dziedzinę nauki. Specjaliści z sektora Life Science są bardzo pożądani na rynku pracy. Naukowcy pracujący w laboratoriach, bioinformatycy, czy inżynierowie odpowiedzialni za wdrożenie procesów na skalę przemysłową – każdy znajdzie dla siebie miejsce.

W odpowiedzi na problem braku targów pracy skierowanej do tej konkretnej grupy, na Politechnice Warszawskiej powstały Targi Pracy – Spotkaj Swojego Pracodawcę. Grupa studentów technologii chemicznej, biotechnologii, inżynierii chemicznej oraz biogospodarki postanowiła połączyć swoje siły i zorganizować wydarzenie skupiające się na firmach powiązanych z branżą Life Science.

Kolejna edycja targów SSP planowana jest w formie hybrydowej w dniach 04 – 06 marca 2024r.

Uczestnicy wydarzenia będą mieć możliwość poznania potencjalnych pracodawców w Gmachu CZIiT Politechniki Warszawskiej, a także wzięcia udziału w wielu ciekawych wydarzeniach towarzyszących. Pasjonujące prelekcje oraz panele dyskusyjne prowadzone przez przedstawicieli firm i nie tylko, sesje Q&A pozwalające na zdobycie odpowiedzi na nurtujące pytania o sposób rekrutacji i przebieg praktyk – to tylko niektóre z atrakcji nadchodzącej edycji targów.

Organizatorzy zaznaczają, że teoria to podstawa praktyki, dlatego poprowadzone zostaną także liczne warsztaty, organizowane przez uczestniczące w wydarzeniu firmy, które pomogą studentom w odnalezieniu swojej ścieżki kariery.

Szczegółowe informacje oraz harmonogram wydarzenia dostępne
w profilu organizatora w serwisie Facebook.

Patronem wydarzenia jest Klaster LifeScience Kraków.


Temat: V Edycja Targów Pracy Branży Life Science
Data: 4 marca (online) | 5-6 marca 2024 (stacjonarnie)
Miejsce: Online | CZliTT ul. Rektorska 4, Warszawa

Zdjęcie: depositephotos.com

Poprzedni artykułŚlina jako analit przyszłości. IQ Biozoom opracowuje nową technologię do nieinwazyjnej diagnostyki domowej.
Następny artykuł3 proste kroki do stworzenia innowacji produktowej na międzynarodową skalę