Wykorzystanie spektroskopii ramanowskiej i skaningowej mikroskopii elektronowej jako użytecznego narzędzia w badaniach farmaceutycznych i kosmetycznych

8837

Serdecznie zapraszamy na kolejne Śniadanie Klastra, podczas, którego gościć będziemy jednego z naszych „najstarszych” Partnerów – Jagiellońskie Centrum Innowacji (JCI).

JCI odgrywa kluczową rolę w ekosystemie innowacji w Polsce, przyczyniając się do wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej. Dzięki działalności firmy, wiele nowatorskich pomysłów i technologii znajduje swoje miejsce na rynku, przynosząc korzyści zarówno nauce, jak i przemysłowi.

Podczas najbliższego spotkania naszym gościem będzie Diana Dołęga – Manager ds. Rozwoju, która opowie o wybranych usługach wykonywanych przez JCI czyli spektroskopii ramanowskiej i skaningowej mikroskopii elektronowej.

Pani Diana przedstawi możliwości ich wykorzystania i zasady zastosowania w badaniach farmaceutycznych oraz kosmetycznych. Omówi kluczowe problemy i wyzwania napotykane w działach R&D oraz kompleksowe rozwiązania badawcze najciekawszych zleceń. Zaprezentuje również przykłady badań.

Mamy nadzieję, że temat zainspiruje do zadawania pytań, nawiązania współpracy oraz wzbogaci Państwa podejście do projektów badawczych.

Serdecznie zapraszamy przed ekrany z kawą i rogalikiem 😊


Temat: Wykorzystanie spektroskopii ramanowskiej i skaningowej mikroskopii elektronowej jako użytecznego narzędzia w badaniach farmaceutycznych i kosmetycznych
Data: Czwartek, 6 czerwca 2024, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online
Dodaj do swojego kalendarza: Google Calendar | Outlook Calendar | Office 365 Calendar

Poprzedni artykułWyzwanie dla startupów medycznych związanych z obszarami pediatrii, ginekologii i położnictwa!
Następny artykułZgłoszenia znaków towarowych w złej wierze w praktyce unijnej