O aktywnym i zdrowym życiu, bez względu na wiek – konferencja Senior-Care

526
Źródło: https://konferencja.senior-care.eu/

Po ponad pięcioletniej przerwie powracają Konferencje Senior-Care, cykliczne wydarzenia o charakterze ogólnopolskim i regionalnym, realizowane w formule konferencyjno-edukacyjnej oraz szkoleniowo-warsztatowej. Dotychczas zostało już zrealizowanych 12 tego typu projektów. Najbliższe wydarzenie odbędzie się już 13 kwietnia 2024 w Trzebnicy.

Wydarzenie dedykowane jest osobom, instytucjom oraz podmiotom związanym z holistycznie pojmowaną opieką senioralną, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb placówek świadczących opiekę długoterminową – z terenu całego kraju.

Konferencje są wydarzeniami o zasięgu ogólnopolskim oraz regionalnym a ich głównym celem jest szeroko pojmowana integracja oraz wymiana doświadczeń w środowisku związanym z szeroko rozumianą opieką senioralną – wzbogacona o wartości o charakterze naukowym, edukacyjnym i szkoleniowym.

Wydarzenia Senior-Care stanowią swoistą strefę spotkań oraz platformę edukacyjną łączącą kadry kierownicze i opiekuńcze z dostawcami produktów oraz usług wspierających codzienną pracę placówek opiekuńczych – domów seniora.

Szczegółowe informacje i plan wydarzenia dostępne na stronie www.konferencja.senior-care.eu

Partnerem wydarzenia jest Klaster LifeScience Kraków.


Temat: Wiosenna Konferencja Senior-Care Trzebnica 2024
Data: Sobota, 13 kwietnia 2024
Miejsce: Hotel Trzebnica, ul. leśna 2, 55-100 Trzebnica

Poprzedni artykułTworzymy Mapy Drogowe dla rozwoju technologii medycznych w Małopolsce – Roundtable no.1
Następny artykułW jakim kierunku zmierza medycyna spersonalizowana? – Podsumowanie Śniadania z Klastrem