#EUvsVirus Hackathon – dołącz do walki z COVID-19

1332

W dniach 24-26 kwietnia 2020 odbędzie się ogólnoeuropejski hackathon #EUvsVirus, który połączy innowatorów, partnerów i inwestorów z całej Europy. Jego celem jest opracowanie innowacyjnych rozwiązań w obliczu wyzań spowodowanych rozprzestrzenianiem się koronawirusa. #EUvsVirus to wydarzenie organizowane przez Komisję Europejską, której przewodniczy Europejska Rada ds. Innowacji i w ścisłej współpracy z państwami członkowskimi UE. 

#EUvsVirus to wezwanie do działania dla każdego, kto chce wziąć udział w walce z COVID-19.

Dołącz i podziel się swoimi umiejętnościami dla wspólnego dobra, które jest ponad granicami i pokoleniami! Otwórzmy cyfrowo granice UE podczas tego wyzwania!

Korzyści dla uczestników:

Kontynuacja
Komisja Europejska, w ścisłej współpracy ze wszystkimi państwami członkowskimi i uczestniczącymi krajami stowarzyszonymi H2020, zapewni kontynuację najlepszych projektów pochodzących z hackathonu #EUvsVirus. A to wszystko za pośrednictwem nowej platformy Covid Europejskiej Rady Innowacji (EIC). Fundacje, inwestorzy, służby zdrowia (np. szpitale) będą częścią platformy EIC Covid.

Wpływ społeczny
Włącz się w ten wartościowy projekt i pomóż swojej rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom i wszystkim krajom UE zareagować na kryzys COVID-19.

Międzynarodowe uznanie
Dołącz do inicjatywy i zdobądź uznanie w całej Komisji Europejskiej, Parlamencie Europejskim i we wszystkich sieciach partnerskich.

Każdy ma teraz szansę pomóc w walce z koronawirusem!

DOŁĄCZ I TY! ZAREJESTRUJ SIĘ!

Poprzedni artykułEuropejska Platforma Współpracy Klastrów ułatwia wspólne reagowanie na COVID-19
Następny artykułJak zwiększać kompetencje personelu medycznego w zakresie efektywnego wykorzystywania nowych technologii cyfrowych?