środa, 1 grudnia 2021

Biznes i nauka razem.

Innowacje dla zdrowia i jakości życia.

SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE

Szpital Uniwersytecki w Krakowie jest wiodącym w skali kraju wielospecjalistycznym ośrodkiem medycznym. Jest to jednostka o bogatych tradycjach, a jej renomę przez dziesięciolecia budowały pokolenia lekarzy, których zawsze cechował wysoki poziom wiedzy i umiejętności praktycznych.

Początki Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie sięgają 1788 roku, kiedy to powstał Szpital Świętego Łazarza.

Misją Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie jest połączenie doświadczenia i tradycji z najnowszymi trendami w medycynie na rzecz poprawy zdrowia i komfortu życia pacjenta. Naszym głównym celem jest dążenie do zapewnienia kompleksowej opieki medycznej pacjentowi – od profilaktyki poprzez terapię po rehabilitację.

Szpital Uniwersytecki w Krakowie jest największym w Polsce ponadregionalnym szpitalem publicznym, który nie tylko zapewnia leczenie pacjentów, ale także kształci przyszłą kadrę medyczną.

W Szpitalu Uniwersyteckim udzielane są ambulatoryjne i stacjonarne, wysokospecjalistyczne świadczenia w zakresie opieki zdrowotnej, w ramach specjalności reprezentowanych przez oddziały kliniczne, zakłady i poradnie szpitalne.

Szpital Uniwersytecki w Krakowie to miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na szybką diagnozę i skuteczną terapię. Jest to bezpieczna i przyjazna instytucja charakteryzująca się interdyscyplinarnym, zintegrowanym i nowoczesnym podejściem do terapii i opieki, stosująca nowoczesną diagnostykę i terapie, które wykorzystują unikalną w naszym makroregionie aparaturę.

Aktualności

Sukces Roku w Ochronie Zdrowia 2019

Szpital Uniwersytecki w Krakowie zwycięzcą kategorii "Lider Roku 2019 w Ochronie Zdrowia – innowacyjny szpital" w XIX edycji konkursu „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia 2019”....

Przenosiny Szpitala Uniwersyteckiego – informacje i ciekawostki

Nowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie-Prokocimiu to: 501 136,52 m3 kubatury brutto, 108 395,35 m2 powierzchni netto, 15,28 ha obszaru przeznaczonego na inwestycję W skład kompleksu szpitalnego wchodzi szereg budynków, w tym główny, składający się z...

Przenosiny Szpitala Uniwersyteckiego – aktualna organizacja pracy

W związku z przenosinami naszego Partnera - Szpitala Uniwersyteckiego - do nowej lokalizacji prezentujemy wykaz aktualnie działających w NSSU oddziałów, poradni i zakładów. W nowej...

Adres

Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ul. Kopernika 36,
31-501 Kraków

Kontakt

Krzysztof Mydel
Tel.: 12 424 74 20, +48 12 424 70 00
e-mail: kmydel@su.krakow.pl

Strona www