Działasz w obszarze Biotechnologii? Nawiąż współpracę z liderem branży leków dermatologicznych!

737
Źródło: Adobe Stock, autor: Blue Planet Studio

Prowadzisz firmę w branży medycznej ? A może jesteś naukowcem działającym w obszarze biotechnologii? Weź udział w konkursie ogłoszonym przez Almirall Share – globalnego partnera naukowego, wspierającego projekty współpracy z partnerami na całym świecie.

Almirall jest światowym liderem w branży farmaceutycznych produktów do leczenia schorzeń skórnych. Oferta jej produktów jest dostępna w ponad 70 krajach, również w Polsce.

Firma szuka możliwości partnerstwa w zakresie nowych zasobów (małe cząsteczki, leki biologiczne lub terapie zaawansowane) na etapach badań lub rozwoju przedklinicznego, które mogą być przydatne w leczeniu chorób dermatologicznych. Preferowane jest ukierunkowanie na szlaki immunozapalne lub odpowiednie dla wskazań dermato-onkologicznych lub rzadkich wskazań skórnych oraz wykazywanie silnych uzasadnień naukowych, w tym dowodów skuteczności in vitro i in vivo, jeżeli są dostępne.

Do udziału w konkursie zapraszamy firmy branży medycznej, naukowców działających w obszarze biotechnologii, a także zrzeszonych w start-upach, uczelniach, ośrodkach badawczych oraz firmach farmaceutycznych z całego świata.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 października 2021 r.
Szczegółowe informacje dotyczące oferty i procesu aplikacji znajdują się na stronie programu oraz w broszurze informacyjnej (PDF).

Informacje dot. udziału w konkursie udziela Michał Chabasiewicz – dyrektor polskiego biura Catalonia Trade & Investment (ACCIÓ): mchabasiewicz@catalonia.com, tel. +48 22 843 72 08.

Poprzedni artykułPETRA – pierwszy robot wykonujący badania przesiewowe
Następny artykułWydruk 3D zastąpił ludzką aortę. Pionierskie badania w kardiologii interwencyjnej