Spotkanie interesariuszy SIG Dotacje

896
Źródło: Adobe Stock, autor: Africa Studio

Już 12 maja zapraszamy na spotkanie interesariuszy grupy SIG Dotacje. To specjalna grupa tematyczna stworzona w odpowiedzi na Wasze potrzeby. Pomysłodawcą SIGa jest A1 Europe – Partner Klastra, firma z 20 letnim doświadczeniem w procesie ubiegania się o fundusze europejskie.

Celem nadchodzącego spotkania jest ustalenie oczekiwań i potrzeb w zakresie pozyskiwania funduszy w bieżącej Perspektywie Unijnej, oraz wprowadzenie do opracowania katalogu zasad i procedur działania, które ostatecznie doprowadzą do skutecznego pozyskania a przede wszystkim rozliczania środków z finansowania bezzwrotnego.  

Temat DOTACJI jest tematem łączącym wszystkich, niezależnie od branży w jakiej działacie. Podjęcie współpracy w tym zakresie to bezpośrednie korzyści dla Partnerów, ale też dla rozwoju całego regionu.

Program spotkania

  • Wprowadzenie
  • Moduł 1 – działania krótkofalowe. Bieżąca Perspektywa Unijna. Aktualne programy oraz prognoza konkursów, które powinny pojawić się w 4 kwartale 2022r.
  • Moduł 2 – działania długofalowe. Systemowe podejście do planowanych inwestycji i optymalizacja działań mających na celu pozyskiwanie finansowania.

Spotkanie SIG Dotacje odbędzie się 12 maja w godz. 12:00-13:00. Prowadzący: Dyrektor Operacyjny A1 Europe, Robert Pawlak

Prosimy o dokonanie rejestracji za pośrednictwem FORMULARZA. Przed spotkaniem zostanie do Państwa przesłany link umożliwiający dołączenie do spotkania online.

Poprzedni artykułJak skutecznie promować swoje produkty i usługi? – V edycja warsztatów dla MŚP z Małopolski
Następny artykułJak wykorzystać nowe technologie i innowacje?