Jak skutecznie promować swoje produkty i usługi? – V edycja warsztatów dla MŚP z Małopolski

1680
Źródło: Adobe Stock, autor: Rymden

Już po raz piąty zapraszamy do udziału w warsztatach przygotowanych z myślą o Małopolskich MŚP. Kolejną edycję organizujemy wspólnie z Fundacją Inicjatyw Innowacyjnych, a tematem najbliższych spotkań będą działania związane z promocją swoich produktów i usług.

W nadchodzącym szkolenie kierujemy szczególnie i do osób, odpowiedzialnych za promocję i marketing, sprzedaż lub nawiązywanie kontaktów biznesowych w firmie.

W ramach projektu Promocja Bioregionu Małopolska (ProBioM-2) zapraszamy do udziału w cyklu praktycznych warsztatów, prezentujących szereg zagadnień, które pomogą Ci w uzyskaniu wiedzy oraz umiejętności niezbędnych w procesie poszukiwania nowych partnerów biznesowych oraz rozwijania nowych rynków handlowych.

Program warsztatów

Program został przygotowany z myślą zarówno o początkujących jak i rozwijających się MŚP. Interaktywne spotkania w formie online będą mieć charakter teoretyczno-praktyczny i obejmą następujące tematy:

 • 02.06.2022, godz. 09:00 – 13:15
  Przygotowanie merytoryczne i techniczne oraz prezentacja oferty biznesowej na spotkaniach b2b
 • 03.06.2022, godz. 09:00 – 13:15
  Udział w spotkaniach b2b i negocjowanie opcji i warunków współpracy
 • 07.06.2022, godz. 09:00 – 13:15
  Marketing i sprzedaż, w tym rozpoznanie i badanie rynków docelowych
 • 09.06.2022, godz. 09:00 – 13:15
  Efektywne prezentacje oferty na scenie (StartUp pitching)

Uczestnicy uzyskają praktyczną wiedzę, pozwalającą na wzmocnienie kompetencji niezbędnych dla realizacji strategii internacjonalizacji w przedsiębiorstwie.

Dla kogo?

W warsztatach mogą brać udział firmy MŚP mające siedzibę lub oddział na terenie województwa małopolskiego, prowadzące działalność w dziedzinach należących do inteligentnych specjalizacji Regionu ze szczególnym naciskiem na sektor life science.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Każda firma może zgłosić maksymalnie dwóch pracowników.

Czy wiesz co myśli Klient, gdy zaczyna czytać Twoją ofertę? Czy wiesz czego poszukuje w jej treści? Czy wiesz jak poruszyć jego emocje? Czy potrafisz zjednywać sobie odbiorców, wzbudzać zaufanie, skupiać uwagę?  Wiesz jak skutecznie negocjować warunki cenowe i obronić wartość swojego produktu lub usługi? Czy umiesz skonstruować efektywny komunikat, opracować dobrą historię i zaangażować swoich odbiorców? Znasz praktyki i triki, które pomagają przygotować skuteczną prezentację?

Zgłoś się już dzisiaj i uzyskaj odpowiedzi na te pytania!

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy:
Krzysztof Zieliński, tel.: 661 109 674, e-mail: krzysztof.zielinski@fii.org.pl


ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Poprzedni artykułWyroby medyczne do diagnostyki In Vitro
Następny artykułSpotkanie interesariuszy SIG Dotacje