Wszystko, czego jeszcze nie wiesz o kongresie EUROBIOTECH!

349

W imieniu Komitetu Organizacyjnego Konferencji chcielibyśmy zaprosić Was na kongres EUROBIOTECH Online, który odbędzie się 16 czerwca 2021 roku. Chcemy również podkreślić, że EUROBIOTECH – 8th Central European Congress of Life Sciences został przeniesiony na nowy termin: 8-10 listopada 2021 r. Mamy wielką nadzieję, że program szczepień i wakacyjna pogoda pozwoli nam na zorganizowanie konferencji w Krakowie w sposób tradycyjny.

Jednak musimy podkreślić wagę wydarzenia jakim jest EUROBIOTECH Online. Wiedząc jak ważny jest kontakt pomiędzy naukowcami, a całą branżą biotechnologiczną zdecydowaliśmy się stworzyć jednodniowe wydarzenie online, które będzie miało miejsce 16 czerwca 2021 roku. Konferencja będzie niewątpliwie okazją do wymiany poglądów i prezentacji swoich badań.

Nasi wykładowcy plenarni przygotowali prezentacje specjalnie na kongres online. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji Eurobiotech Online i wszelkimi informacjami z nim związanymi na stronie internetowej wydarzenia oraz Facebooku.

Aby stworzyć odpowiednie warunki dla poznania i transferu wiedzy podczas kongresu głos zabiorą nie tylko główni prelegenci, ale również zostanie zorganizowana sesja plakatowa online. Podczas Kongresu naukowcy z całego świata zaprezentują badania naukowe na tematy:

  • Genetic and cell therapies
  • Hematopoietic and immune-cells  based therapies
  • Novel challenges, possibilities, hopes and hypes

Prof. Józef Dulak, Prof. Ewa Łojkowska , Prof. Tomasz Twardowski.


Materiały i treść do powyższego artykułu zostały dostarczone przez Targi w Krakowie.

Partnerem konferencji EUROBIOTECH jest Klaster LifeScience Kraków.

Poprzedni artykułGrupy tematyczne, czyli korzystajmy i dzielmy się wiedzą, doświadczeniem, zasobami i pomysłami
Następny artykułDruk 3D w medycynie – przegląd aplikacji technologii oraz prezentacja modelowania