KLSK Summit 2024 – spotkajmy się na wiosnę, w gronie Partnerów Klastra LifeScience Kraków!

784

Z czym się kojarzy maj? Oczywiście z wiosną! Ale także z corocznym spotkaniem z naszymi Partnerami! Klaster LifeScience Kraków SUMMIT, czyli Ogólne Zgromadzenie Wszystkich Partnerów Klastra, to wyjątkowa okazja do rozmów, wymiany doświadczeń, podsumowań oraz wspólnego rozplanowania działań.

W takim spotkaniu powinien wziąć udział każdy Partner Klastra.

Zapiszcie w kalendarzu datę 23 maja 2023. Spotkamy się w Sali Urzędu Miasta Krakowa w Rynku Podgórskim. Zaczniemy poranną kawą o 9.00, zakończymy formalnie o 16.00, ale z możliwością rozciągnięcia w czasie i przestrzeni 😊

Obecnie Klaster zrzesza 102 Partnerów, którzy zadeklarowali współpracę w celu budowania ekosystemu innowacji. Summit to czas i miejsce gdzie chcemy porozmawiać o działaniach oraz o przyszłości inicjatywy w pełnym składzie osób, które – można śmiało powiedzieć – decydują o kierunkach rozwoju innowacji w sektorze life science w Polsce.

W tym roku zaczyna pracę nowa Rada Programowa czyli zespół ekspertów reprezentujących i działających w imieniu Partnerów Klastra, z którymi wspólnie wypełniamy zadania, mające na celu budowanie i rozwój ekosystemu innowacji. Jej członkowie zostaną przedstawieni w trakcie naszego wydarzenia.

Szczegółowe informacje na temat spotkania oraz sposobu rejestracji prześlemy wkrótce!

CO: KLSK Summit, czyli Ogólne Zgromadzenie Partnerów Klastra LifeScience Kraków
KIEDY: 23 maja 2024, 9:00 – 16:00+
GDZIE: Kraków, Sala Urzędu Miasta Krakowa w Rynku Podgórskim 1
DODAJ DO KALENDARZA: Google Calendar | Outlook Calendar | Office 365 Calendar
REJESTRACJA: Formularz rejestracyjny

Poprzedni artykułKierunki i priorytety rozwoju obszaru Technologie Medyczne – Spotkanie SIG Smart Health
Następny artykułAnaliza trendów, szans i zagrożeń dla obszaru Smart Health Małopolsce – Roundtable no.2