Cooperation – Czyli jak efektywnie wykorzystać sieci współpracy dla rozwoju (Spotkanie LIVE w Krakowie)

1116

Kolejne warsztaty z serii Life Science Business Academy, odbędą się 2 grudnia o godzinie 13:30. Tym razem w wersji hybrydowej. Jeśli tylko możesz dołącz do spotkania na żywo!

Porozmawiamy o tym, jak efektywnie wykorzystać sieci współpracy dla rozwoju biznesu. Spotkanie poprowadzi Kazimierz Murzyn – Dyrektor Zarządzający Klastra LifeScience Kraków.

Nadchodzące warsztaty mają na celu przedstawienie doświadczeń i praktyk budowania przewagi konkurencyjnej poprzez wykorzystanie efektu synergii, który powstaje w sieciach współpracy. 

Wydarzenie transmitowane będzie online, jednakże zapraszamy Was serdecznie do skorzystania z okazji spotkania się na żywo na krakowskim Kazimierzu, w Kolanko No 6 przy ul. Józefa 17. Spotkanie face to face to okazja do wzajemnego poznania się, porozmawiania, wspólnego wypicia kawy…  

Tych którzy przyjmą nasze zaproszenie, prosimy o potwierdzenie swojej obecności poprzez wypełnienie krótkiego formularza

Warsztaty z Cooperation już 2 grudnia o godzinie 13:30.
Bezpłatnie & Online | live . Zarejestruj swój udział online lub na żywo

W trakcie warsztatu uczestnicy:

 • nauczą się identyfikować zasoby  odpowiednie dla rozwoju i definiować ich wzajemne relacje 
 • będą potrafili wybrać narzędzia i działania, które mogą się przełożyć na ich indywidualne korzyści
 • zaczną postrzegać swoje działania w kontekście idei Uczącej się Organizacji
 • będą bardziej otwarci na wykorzystanie sieci współpracy, jako kluczowego zasobu organizacji
 • poznają potencjał Platformy Współpracy Klastra

Szkolenie jest dla Ciebie jeśli: 

 • chcesz poznać procesy, które wspierają rozwój każdego przedsięwzięcia, oraz te, które ten rozwój hamują
 • chcesz poznać najciekawsze przykłady otwartej współpracy w innowacyjnych przedsięwzięciach
 • chcesz poznać kluczowe założenia strategii rozwoju sieci współpracy Klastra LifeScience Kraków, w tym zależności pomiędzy działaniami i korzyściami aktywnych uczestników tej sieci

Szkolenie poprowadzi:

Kazimierz Murzyn – Animator współpracy w ramach Klastra LifeScience Kraków (Krajowego Klastra Kluczowego) – ekosystemu wspierającego innowacje dla zdrowia i jakości życia w regionie Małopolski. Interesuje się dynamiką systemów, myśleniem systemowym i organizacjami uczącymi się oraz analizą i modelowaniem złożonych systemów uczących się.

Jest ekspertem w zakresie innowacyjności i przedsiębiorczości, planowania strategicznego, planowania scenariuszowego, kreatywności i kreatywnego rozwiązywania problemów oraz zarządzania projektami.

Zawodowo działa jako Prezes Fundacji Klaster LifeScience Kraków i Dyrektor Zarządzający Inicjatywą Klaster LifeScience Kraków; Członek grupy strategicznej SCANBALT; Członek Rady Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na kadencję 2019-2020. Przewodniczący Grupy Roboczej ds. Inteligentnej Specjalizacji „Nauki o Życiu” Województwa Małopolskiego. Członek Rady Sano – Centrum Zindywidualizowanej Medycyny Obliczeniowej, Międzynarodowa Fundacja Badawcza. Członek Komitetu Biotechnologii PAN.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszego Eksperta, wykorzystaj możliwość bezpośredniego zadawania pytań!

 • CO:  Cooperation – Czyli jak efektywnie wykorzystać sieci współpracy dla rozwoju (5/5)
 • KIEDY:  02 grudnia 2022, 13:30 – 18:00 
 • GDZIE:  online  | live
 • KOSZT:  bezpłatnie  
 • GDZIE: Kolanko No 6, Józefa 17, 31-056 Kraków

Zapisy już otwarte – weź udział w pełnym cyklu. Ilość miejsc ograniczona!
29.09 – 02.12.2022, Online, Bezpłatnie

LifeScience Business Academy prowadzona jest w całości online. Zachęcamy do udziału we wszystkich wydarzeniach, które składają się na spójny program szkoleniowy. Na wszystkie warsztaty dostępny jest ten sam formularz rejestracyjny. Wystarczy zarejestrować się raz. Wydarzenie jest bezpłatne.

Zadanie publiczne pn. Cykl warsztatów „LifeScience Business Academy”, finansowane ze środków Województwa Małopolskiego pochodzących z obszaru „Działalność wspomagająca rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości” p.n. „Małopolska – tu technologia staje się biznesem”.

Poprzedni artykułTrwa Life Science Open Space 2022 – prestiżowe wydarzenie środowiska life science w Polsce
Następny artykułZdrowa żywność w kontekście walki z rakiem – Drugi dzień LifeScience Open Space 2022 za nami!