Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na konferencji Rehabweek 2022

550

Rehabweek 2022 to wydarzenie, któe odbyło się w Rotterdamie. Dedykowane było branży medycznej, ze szczególnym naciskiem na sektor rehabilitacyjny.

Wzięli w nim udział nasi uczestnicy, beneficjenci projektu ProBio Małopolska. Zapraszamy do krótkiej relacji z konferencji przygotowanej przez firmę Biominds Healthcare.

Bardzo dobrze zorganizowane wydarzenie w centralnym punkcie miasta. Kilkadziesiąt merytorycznych wykładów z branży rehabilitacyjnej oraz kilkanaście ogromnych firm jako wystawcy szukających partnerów w krajach europejskich w zakresie dystrybucji usług i produktów. Wiele szans na pozyskanie ciekawe kontaktów co mniejszym uczyniliśmy. Widzę co najmniej kilka kontaktów które po tych targach wykorzystamy w celu dalszej ewaluacji i dyskusji o możliwości nawiązania współpracy

Wydarzenie bardzo merytoryczne mniej startupowe. Możliwość nawiązania ciekawych kontaktów oraz zapoznania się z trendami w branży. Wydarzenie mocno międzynarodowe dużo uczestników z dalekiego wschodu oraz stanów zjednoczonych.

Prezentowane rozwiązania były głównie z zakresu krytycznych problemów zdrowotnych , to jest dla osób sparaliżowanych bądź ze znaczącym uszczerbkiem na zdrowiu. Prezentowane narzędzia i rozwiązania bardzo wysokiej jakości ale jednocześnie o bardzo wysokich cenach co głównie pozycjonuje jedna to rynki Europy zachodniej. Ciekawe rozwiązania i ciekawa inicjatywa Targowa Połączenia prezentacji dużych podmiotów ich narzędzi w rzeczywistości z wykładami merytorycznymi specjalistów z różnych krajów pracujących nad różnymi podejściami terapeutycznymi


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułWspieraj lokalne projekty sektora opieki zdrowotnej, dołącz do EIT Health RIS Innovation Call
Następny artykułProducts & Health – o wydarzeniach i zmianach prawnych na rynku (lipiec 2022)