Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na targach IMPULSE

509

Dobiegły końca kolejne targi, w których udział wzięli nasi Partnerzy. Zapraszamy na krótką relację z wyjazdu na wydarzenie IMPULSE, przedstawione z pespektywy Real Research – Partnera Klastra i uczestnika projektu ProBio Małopolska.

IMPULSE miał na celu poznanie środowiska naukowego i biznesowego w Cambridge i nawiązanie kontaktów. Pierwsze 3 dni składały się z wykładu prowadzonego zawsze przez kogoś innego ale związanego ze środowiskiem inwestorów po czym następowały spotkania 1-1 z mentorami, a pod koniec dnia był zazwyczaj jeszcze jeden wykład w podobnej tematyce. W ostatni dzień mieliśmy spotkania z mentorami oraz prezentacje przed inwestorami, a pod wieczór kolację kończącą z której są zdjęcia. Ogólnie spotkanie oceniam bardzo dobrze i zdecydowanie będziemy pracować nad podtrzymaniem kontaktów z IMPULSE.


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułKlaster Summer Party! – spotkanie Partnerów Klastra
Następny artykułProwadzisz Start-up? Skorzystaj ze wsparcia z programu EIT Health RIS