Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na targach In-Cosmetics

514

Dobiegły końca targi In-cosmetics, które tego roku odbyły się w stolicy Francji – w Paryżu. Wydarzenie skierowane było do wiodących dostawców surowców do pielęgnacji ciała w tym kosmetyków oraz składników aktywnych. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z licznymi innowacjami w branży Beauty & LifeStyle. Gośćmi spotkania, oprócz licznych przedsiębiorstw z branży kosmetycznej, byli naukowcy, pracownicy laboratoriów R&D oraz specjaliści od marketingu i promocji.

O swoich wrażeniach z targów opowiedziała nam firma Delta Cosmetics, zwracając szczególną uwagę na ogromną ilość wystawców z całej Europy. W trakcie wydarzenia na trzech dużych salach odbywały się m.in.: liczne seminaria, praktyczne warsztaty z przygotowywania próbek różnego rodzaju kosmetyków oraz inspiracje kosmetyczne.

Wydarzenie było również świetną okazją do pogłębienia wiedzy oraz pozyskania nowych kontaktów biznesowych.


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułTerra Seed – od pomysłu do inwestycji!
Następny artykułReklama wyrobów medycznych