BioEntrepreneurship Summit 2021 – warto dołączyć!

812
Źródło: www.bioentrepreneurshipsummit.org

Już w połowie października zapraszamy do udziału w BioEntrepreneurship Summit 2021 – konferencji organizowanej przez naszych przyjaciół Klaster BioM.

Jednym ze sposobów wspierania europejskich MŚP działających w sektorze technologii medycznych jest ułatwianie międzynarodowej współpracy, wymiany i promocji wiedzy wśród członków klastrów z sektora zdrowia.

Naprzeciw nim wychodzi wydarzenie BioEntrepreneurship Summit 2021, które będzie wyjątkową okazją do spotkania się ekspertów w branży technologii medycznych.

Warsztaty kierowane są również do założycieli oraz entuzjastów startupów, doświadczonych przedsiębiorców, korporacji i inwestorów oraz wszystkich chcących przyczynić się do wymiany wiedzy, inspiracji oraz wzmacniania przedsiębiorczości w zakresie nauk przyrodniczych i medycznych.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu ?

  • Wysłuchasz inspirujących przemówień, porywających dyskusji panelowych i wnikliwych rozmów, a także zaangażować prelegentów podczas sesji Q&A.
  • Umówisz się na spotkania 1:1 i zdobędziesz nowe kontakty biznesowe
  • Poznasz nowe, ekscytujące przedsięwzięcia w branży start-upów. Zostaniesz przedstawiony inwestorom prezentującym swoje fundusze.
  • Będziesz miał okazję zdobyć przedsiębiorczą wiedzę podczas wykładów i sesji oraz wziąć udział w żywych warsztatach realizowanych w interaktywnej formie
  • Dowiesz się więcej nt. projektu CE4BIG podczas sesji „CE4BIG Satellite Session: Green transition in life sciences: a nice-to-have or a must-have for startups??”, w trzecim dniu wydarzenia.


BioEntrepreneurship Summit 2021 odbędzie się już w dniach 19 – 21 października br. w całości w formie online.

Rejestracja oraz dodatkowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.bioentrepreneurshipsummit.org

Poprzedni artykułDzień Otwarty Klastra LifeScience Kraków – spotykamy się 12 października!
Następny artykułŚniadanie z Browin, czyli przepisy na zdrowy styl życia