Brandenburgia jako atrakcyjna lokalizacja na rynku niemieckim – spotkanie dla przedsiębiorców

471
Źródło: depositephotos.com

W imieniu Brandenburskiej Agencji Wspierania Gospodarki, Business Location Network oraz Germany Trade & Invest zapraszamy na spotkanie dla przedsiębiorców pn. – Partner inwestycyjny Brandenburgia — idealna lokalizacja na rynku niemieckim.

Wydarzenie odbędzie się: 18.10.2022 w Gdańsku i dla wygody polskich gości zostanie powtórzone 19.10.2022 w Poznaniu. Podczas spotkania uczestnicy będą mieć możliwość bliższego poznania Brandenburgii – regionu, który m.in. dzięki bliskości Berlina, centrum startupów i innowacji o globalnym znaczeniu, jest atrakcyjną lokalizacją dla rozwoju biznesu.

W wydarzeniu wezmą udział eksperci z Brandenburskiej Agencji Wspierania Gospodarki, Business Location Network, Germany Trade and Invest, Konsulatu Niemiec oraz przedstawiciele firm, które już osiągnęły sukces w Brandenburgii. Będzie to idealna okazja do nawiązania bezpośredniej rozmowy z ekspertami i rozeznania, jakie wsparcie przygotowano dla inwestorów.

Program spotkania

  • (Wschodnia) Brandenburgia – dobre miejsce do rozwoju dla polskich firm,
  • Konkurencyjna oferta regionu, czyli co sprawia, że właśnie to miejsce wybrały dynamicznie rozwijające się firmy, np. Tesla,
  • Nowe możliwości biznesowe, w szczególności dla firm z sektorów mobilności i energii,
  • Polskie firmy już tu są! Co mówią o swoich doświadczeniach i jak oceniają decyzję o lokalizacji swojego biznesu w Brandenburgii?
  • Możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami wyspecjalizowanymi we wspieraniu inwestycji w Brandenburgii w ramach business lunchu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny jednak liczba miejsc ograniczona.
Rejestracja dostępna jest pod adresem: https://plibb.pl/form/rejestracja

Poprzedni artykułVII Małopolskie Forum Finansowe – szansa na wymianę doświadczeń i nawiązanie współpracy
Następny artykułJak innowacje wpływają na społeczeństwo? – zasady wdrożenia nowoczesnej metody Capturing InvisibleR