Gospodarka neutralna klimatycznie – webinarium EIT InnoEnergy i NCBR

511

29 kwietnia zapraszamy do udziału w webinarium organizowanym przez EIT InnoEnergy, Europejski Instytut Innowacji Technologii (EIT) oraz Biuro NCBR w Brukseli. Spotkanie poświęcone będzie tematowi gospodarki neutralnej klimatycznie.

W trakcie wydarzenia uczestnicy poznają najbardziej obiecujące i wyselekcjonowane rozwiązania technologiczne, mające na celu wsparcie starań Polski na rzecz budowania gospodarki neutralnej klimatycznie. Spotkanie będzie okazją do nawiązania współpracy i partnerstw, zmierzających do wspólnego ubiegania się ośrodki wspierające realizację tego typu projektów.

Jak podkreślają organizatorzy – „Przebudowa gospodarki wynikająca z odejścia od paliw kopalnych to olbrzymia szansa dla polskich przedsiębiorstw, możliwość rozwoju nowych produktów i technologii, a w skali kraju możliwość budowy nowego przemysłu opartego na zasadach European Green Deal – budowa „Przemysłu Przyszłości”.

Wydarzenie kierowane jest do polskich przedsiębiorców, przedstawicieli nauki, biznesu i edukacji zainteresowanych tematyką gospodarki neutralnej klimatycznie. W spotkaniu wezmą również udział firmy posiadające innowacyjne rozwiązania technologiczne w obszarze europejskiego Nowego Zielonego Ładu.

Spotkanie online w języku polskim odbędzie się 29 kwietnia 2021 r. w godz. 10:00 – 12:30.

Wydarzenie zostanie zakończone sesją pytań i odpowiedzi, które już teraz można przesyłać na adres: marta.krutel@ncbr.gov.pl
Więcej informacji na stronie www.gov.pl/web/ncbr/

Poprzedni artykułKonferencja HoCare2.0 – innowacje w opiece zdrowotnej
Następny artykułEIC Accelerator – jak przygotować się, aby zdobyć dofinansowanie dla swojego projektu!