Konferencja HoCare2.0 – innowacje w opiece zdrowotnej

90

5 maja 2021 r. zarezerwuj czas na udział w otwartej konferencji HoCare2.0, wydarzeniu dedykowanym współpracy w opracowywaniu innowacyjnych produktów i usług w opiece domowej.

Proces starzenia się społeczeństwa nieustannie postępuje, a na jego wpływ składa się wiele coraz to nowszych czynników. Jest to jasny sygnał, że rośnie potrzeba cyfryzacja w szczególności w zakresie procesów opieki zdrowotnej i społecznej.

Konferencja organizowana przez Interreg Central Europe będzie świetną okazją, aby poznać najnowsze trendy, innowacje, projekty oraz najlepsze praktyki z różnych regionów europejskich. Wydarzenie współorganizowane jest przez partnerów projektu HoCare2.0 z Węgier.

Bezpłatne wydarzenie odbędzie się 5 maja 2021 r., w godzinach 9:00-16:30, online. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji oraz agenda spotkania dostępne są na stronie interreg-central.eu.


Misją projektu HoCare 2.0 jest zapewnienie opieki domowej dopasowanej do potrzeb odbiorcy w procesie współtworzenia. W działania zaangażowany jest sektor małych i średnich przedsiębiorstw, instytucje publiczne, instytucje badawcze i mieszkańców
w rozwój nowych, innowacyjnych produktów i usług opieki zdrowotnej i społecznej. Dzięki środkom z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, program wspiera różnie instytucje od administracji publicznej i usługodawców po organizacje otoczenia biznesu celem podjęcia współpracy i usprawnienia innowacji w Europie Środkowej.

Poprzedni artykułProblemy i wyzwania – czy i jak działać wspólnie ?
Następny artykułGospodarka neutralna klimatycznie – webinarium EIT InnoEnergy i NCBR