Innowacje wychodzą z cienia. Sieciowanie dla dobrej przyszłości społeczeństwa – Nadchodzi Forum Inteligentnego Rozwoju

275

Tegoroczne edycje Forum Inteligentnego Rozwoju zbliżają się wielkimi krokami. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w czerwcu, a kolejne, jubileuszowe, w listopadzie. Tradycyjnie w jednym miejscu zostaną zgromadzeni prawdziwi Liderzy Inteligentnego Rozwoju. Nie zabraknie także licznych nowości i niespodzianek.

Rok 2024 jest szczególny. Forum stawia na ciągły rozwój, dlatego zaplanowano aż dwie edycje kongresu – wszystko po to, by nowatorskie pomysły i pionierskie rozwiązania mogły ponownie ujrzeć światło dzienne i z sukcesem trafić na rynek, ułatwiając codzienne życie.

Prestiż i medialny charakter wydarzenia

9. edycja Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się 20 czerwca w Gdańsku, w Olivia Star, w formule uroczystego bankietu, podczas którego zostaną nagrodzeni prawdziwi Liderzy Inteligentnego Rozwoju. Podczas wydarzenia będą omawiane tematy istotne zarówno teraz, jak i w niedalekiej przyszłości. Wydarzenie będzie miało charakter medialny, a uroczystą galę poprowadzi Maciej Kurzajewski. Transmisję kongresu online zapewnią największe media branżowe w Polsce, w tym Forbes.pl. Forum Inteligentnego Rozwoju to również idealne miejsce do wzajemnego sieciowania, co może prowadzić do nawiązania długofalowych współprac biznesowych.

Świętuj jubileusz z Forum Inteligentnego Rozwoju

W dniach 21-22 listopada odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja kongresu w Uniejowie. Wydarzenie będzie poświęcone nowatorskim i innowacyjnym rozwiązaniom, a wyjątkowe debaty z udziałem innowatorów odbędą się na trzech specjalnych scenach. Nagrodzeni zostaną także ci, którzy dzięki swojej innowacyjnej działalności zasługują na rozgłos, a zadba o to prowadzący Marcin Prokop. Ponownie zostanie postawiony nacisk na szerokie sieciowanie, dając uczestnikom możliwość zaprezentowania swoich nowatorskich rozwiązań i pomysłów. Zaproszeni goście będą mieli również okazję skorzystać z uroków Uniejowa, znanego z termalnych źródeł.

Chęć uczestnictwa można zgłosić za pośrednictwem strony internetowej www.irforum.pl – liczba miejsc jest ograniczona.

Temat: 10 edycja Forum Inteligentnego Rozwoju
Data: 21-22 listopada 2024 roku
Miejsce: Uniejów, ApartHotel

Patronem wydarzenia jest Klaster LifeScience Kraków.

Poprzedni artykułBiotransformacja! – sympozjum na UR już w czerwcu
Następny artykułLaboratorium Biotechnologii i Katalizy Enzymatycznej szuka doktorantów! – Poznaj tajemnice metaloenzymów.