Jaka jest przyszłość sztucznej inteligencji? – spotkanie online z Noelle Silver

85

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu online z Noelle Silver wielokrotnie nagradzaną założycielką AI Leadership Institute, dotyczącym tematu przyszłości sztucznej inteligencji.

Sztuczna inteligencja jest jedną z najszybciej rozwijanych dziedzin ostatnich lat. Jej ewolucja spowodowała intensywny rozkwit technologii i wielu bazującej na niej usług. Na co dzień ma ona również ogromny wpływ na życie biznesowe, naukowe i osobiste. Przykładem jej wykorzystania w nauce jest Sano – Centrum Zindywidualizowanej Medycyny Obliczeniowej, w którym sztuczna inteligencja stosowana jest w celu opracowywania nowoczesnych metod medycyny obliczeniowej.

Weź udział w spotkaniu i poznaj odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące AI m.in:

  • Jakie przełomowe aplikacje i usługi zostaną wprowadzone na rynek przez wiodące firmy?
  • Jakie wyzwania stoją przed sztuczną inteligencją?
  • Czy istnieją związane z nią zagrożenia?
  • Jak AI wpływa na nasze codzienne życie?
  • Jakie jest przyszłe zastosowania chatbotów i silników NLP w przemyśle?
  • Co w najbliższym czasie zmieni się w technologii rozpoznawaniu obrazu?

Odpowiedzi na te oraz inne pytania pojawią się podczas godzinnego spotkania online, które poprowadzi Michał Grega – adiunkt w dziedzinie telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej, prezes Scivi Sp. z o. o. i członek Stowarzyszenia Top 500 Innovators, a także gość specjalny Noelle Silver – wielokrotnie nagradzany technolog, specjalista w konwersacyjnej sztucznej inteligencji i technologii głosowej oraz inteligentnych aplikacjach, kierownik zespołów w NPR, Microsoft i Amazon, założyciel AI Leadership Institute.

Spotkanie dedykowane jest przede wszystkim przedsiębiorcom, badaczom, studentom oraz wszystkim tym, których interesuje tematyka sztucznej inteligencji.

Wydarzenie odbędzie się online 8 kwietnia w godzinach 18:00 – 19:00.