Jesteś nauczycielem ? Pomóż znaleźć odpowiedzi na wyzwania przyszłości ! #Szkoła Wynalazców 2021

545

Zapraszamy do udziału w warsztatach pn. Szkoła Wynalazców 2021 organizowanych w ramach konferencji BioMedTech Silesia, których celem jest promocja kreatywnego podejścia nauczycieli w edukacji dzieci i młodzieży.

Szkoła Wynalazców to seria aktywnych wykładów przygotowana z myślą o nauczycielach w trosce o ambitnych uczniów. Uczestnicy spotkania będą mieli szansę dowiedzieć się o tym jak uczyć, by ich następcy mogli odpowiedzieć na wyzwania przyszłości oraz jak kształtować kreatywne postawy młodzieży, by zachowali ciekawość świata oraz zyskali wiedzę i siłę by naprawiać w przyszłości.

Wydarzenie zaplanowane jest na dwa dni, podczas których swoje lekcje wygłoszą m.in: Katarzyna Ciemny (Kraków), Zenon Czuba (Zabrze), Urszula Czudek (Czechy), Mariusz Danioł (Kraków), Emila Grzęda (Poznań), Alejandro Juarez (Meksyk), Józef Kozak (Niemcy), Stanisław Krompiec (Katowice), Marek Wydra (Knurów), Dominik Pawliński (Rzeszów). 

Jak dodają organizatorzy – „Tworzenie wynalazcy zaczyna się od pierwszych słów rodziców, od przedszkola, szkoły podstawowej – potem już nie należy tylko przeszkadzać. Nie utracimy szansy na lepszy świat jutro zaniedbując tych co będą go kształtować jutro„.

Spotkanie poprowadzi dr hab. n. med. Zbigniew Nawrat – pomysłodawca wydarzenia, a zarazem dyrektor Instytutu Protez Serca w Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Z. Religi.

Warsztaty online odbędą się dwóch sesjach w Piątek 23 Kwietnia w godzinach 17:00 – 20:30 oraz w Sobotę 24 Kwietnia w godzinach 9:00 – 13:30. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Link do wydarzenia zostanie opublikowany już niebawem.


Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof Zbigniewa Religi przy wsparciu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Województwa Śląskiego w ramach trwającej konferencji BioMedTech Silesia.

Więcej informacji na stronie www.frk.pl

Poprzedni artykułZdrowa żywność – dołącz do grupy współpracy!
Następny artykułŚwiatowy Dzień Własności Intelektualnej z JWP