Klaster Patronem VII Małopolskiego Forum Finansowego

355

Fundacja Klaster LifeScience Kraków zaprasza do udziału w VII Małopolskim Forum Finansowym. Tegoroczne wydarzenie organizowane przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego odbędzie się 11 Października w Krakowie br.

Małopolskie Forum Finansowe to wydarzenie o charakterze edukacyjno-informacyjnym, w którego skład wchodzą targi produktów, usługi dla biznesów, seminaria i doradztwo. Jego celem jest wspieranie budowania przewagi konkurencyjnej małopolskich firm poprzez podniesienie świadomości przedsiębiorców i potencjalnych przedsiębiorców w zakresie aktualnej oferty, pozwalającej na pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania na działalność oraz na rozwój biznesu. Forum to miejsce, gdzie w syntetyczny sposób przedstawiona zostanie szeroka rynkowa oferta finansowa.

Kulminacyjnym punktem będzie konferencja z udziałem ekspertów, którą w tym roku podzielono na trzy moduły:

  • I Moduł – Po prostu pieniądze (dostępne środki dla przedsiębiorców)
  • II Moduł – Jak zacząć? (start-upy i nie tylko)
  • III Moduł – Potęga współpracy i możliwości ukryte w klastrach

Zaproszeni prelegenci poruszą ważne problemy świata biznesu, opowiedzą o rozwiązaniach i podzielą się swoim doświadczeniem. Jednym z prelegentów będzie nasza Specjalistka, Anna Kosiorowska – zajmująca się obszarem Business Development w Klastrze LifeScience Kraków. Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest w broszurze informacyjnej (pdf)

VII Małopolskie Forum Finansowe odbędzie się 11 Października 2022 roku w Starej Zajezdni w Krakowie.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie organizatora.

Poprzedni artykułTy też możesz zrewolucjonizować branżę farmaceutyczną. Weź udział w wyzwaniu ChallengEIT!
Następny artykułMiędzynarodowa współpraca przedsiębiorców dzięki Inicjatywie Awangarda