Nawiąż nowe kontakty i pozyskaj partnerów biznesowych na Sustainable Economy in Horizon Europe International

177

Partner Klastra, Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych, zaprasza do udziału w pierwszym międzynarodowym wydarzeniu pn. „ Sustainable Economy in Horizon Europe International Matchmaking&Networking” organizowanym przez Branżowy Punkt Kontaktowy Zrównoważona Gospodarka.

Konferencja odbędzie się w Cambridge Innovation Center (CIC) w kompleksie VARSO PLACE przy ul. Chmielnej 73 w Warszawie.

Wydarzenie, któremu przewodniczyć będą delegaci Komisji Europejskiej oraz Zarząd A.SPIRE (lider Processes4Planet Partnership) ma na celu zaprezentowanie tematów konkursów w zakresie zrównoważonej gospodarki na lata 2023-2024.

Udział stacjonarny w spotkaniu będzie okazją do nawiązania kontaktów, poszukiwania partnerów biznesowych oraz dzielenia się doświadczeniami, a także zaprezentowania się podczas sesji pitchingowej.

Organizatorzy zachęcają również do aktywnego udziału w sesji poświęconej prezentacji swoich projektów.

Wydarzenie odbędzie się w dn. 5-6 grudnia 2022r. Udział w nim jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na stronie www.meepla.online/siec-badawcza-lukasiewicz/sustainable-economy-in-horizon-europe/lp. Agenda spotkania dostępna jest tutaj.

Zdjęcie: depositephotos.com

Poprzedni artykułEIT Health Info Day – więcej współpracy!
Następny artykułCentrum Badawczo-Rozwojowe NOVASOME – dynamicznie rozwijająca się firma z branży farmaceutycznej