EIT Health Info Day – więcej współpracy!

211

Collaboration – Czyli jak efektywnie wykorzystać sieci współpracy dla rozwoju”, to temat, który chcemy z Wami omówić i przedyskutować w trakcie spotkania na żywo, 2 grudnia w Restauracji Kolanko No 6 na krakowskim Kazimierzu, od 13:30 do 18:00.

Innowacyjne projekty i przedsięwzięcia biznesowe w sektorze lifescience, muszą korzystać z niezbędnych dla rozwoju zasobów, które często istnieją poza organizacją. Skuteczne korzystanie z takich zasobów, o ile tylko istnieją, nie jest łatwe i zależy od szeregu czynników, w tym posiadania odpowiednich kompetencji, czy odpowiedniej strategii. Zdolność korzystania z otoczenia nie powstaje wyłącznie dzięki jednej decyzji, ale wymaga wdrożenia wielu zmian, w tym również zmiany kultury organizacyjnej. 

Podczas spotkania porozmawiamy o tym jak:

  • skutecznie łączyć naukę z biznesem
  • korzystać z nowej Platformy Współpracy LSOS
  • czerpać korzyści z istniejących sieci współpracy
  • a także o tym, jaką rolę w naszych działaniach ma LifeScience Kraków EITHealth Hub i jakie są działania i plany EITHealth.

Spotkanie będzie okazją do poznania dobrych  praktyk i doświadczeń służących do zbudowania własnej przewagi konkurencyjnej.

Spotkanie poprowadzi Kazimierz Murzyn – Dyrektor Zarządzający i Animator współpracy w ramach Klastra LifeScience Kraków (Krajowego Klastra Kluczowego) – ekosystemu wspierającego innowacje dla zdrowia i jakości życia w regionie Małopolski. Kazimierz jest ekspertem w zakresie innowacyjności i przedsiębiorczości, planowania strategicznego, planowania scenariuszowego, kreatywności i kreatywnego rozwiązywania problemów oraz zarządzania projektami.

Spotkajmy się na żywo. Poznajmy się. Porozmawiajmy z tymi, których już znamy. Spędźmy miło i owocnie te kilka przedweekendowych godzin.

PS. Zapewnimy coś smacznego 😉

Spotkanie EIT Health Info Day odbędzie się 2 grudnia w godz. 13:30 – 18:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem FORMULARZA.

Serdecznie zapraszamy!


  • CO:  Collabortation – Czyli jak efektywnie wykorzystać sieci współpracy dla rozwoju
  • KIEDY:  02 grudnia 2022, 13:30 – 18:00 
  • GDZIE:  online  | live
  • KOSZT:  bezpłatnie  
  • GDZIE: Kolanko No 6, Józefa 17, 31-056 Kraków

Zdjęcie: depositephotos.com

Poprzedni artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na kongresie Biostimulants LATAM
Następny artykułNawiąż nowe kontakty i pozyskaj partnerów biznesowych na Sustainable Economy in Horizon Europe International