Poznaj technologie przyszłości dla branży medycznej

363
Źródło: Adobe stock, autor: peshkova

Już w czwartek 28 Października zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online, organizowanym przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie. O nowoczesnych technologiach dla branży medycznej opowiedzą naukowcy z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Porozmawiajmy o przyszłości – nowoczesne technologie dla branży medycznej – to temat najbliższego szkolenia online adresowanego do firm zainteresowanych omawianą tematyką, w szczególności do przedsiębiorców z branży środków medycznych i kosmetycznych; jednostek medycznych (szpitali, zakładów rehabilitacyjnych, sanatoriów, oddziałów intensywnej terapii, opieki paliatywnej, hospicjów itp.); klienta biznesowego w zakresie świadczeń medycznych oraz klienta indywidualnego.

Celem spotkania będzie przedstawienie nowoczesnych rozwiązań medycznych obejmujących m.in zagadnienia takie jak:

  • sposób wytwarzania aktywnego opatrunku
  • materace do monitorowania stanu pacjenta w opiece pielęgnacyjnej
  • urządzenia do stymulacji mięśni i rehabilitacji kręgosłupa.

Spotkanie poprowadzą naukowcy z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie: prof. dr hab. inż. Jerzy Kwaśniewski oraz dr hab. inż. Marek Nocuń.

Webinarium Porozmawiajmy o przyszłości – nowoczesne technologie dla branży medycznej odbędzie się już 28 października 2021 r. w godz. 10.00 – 12.00 w całości w formie online. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie www.iph.krakow.pl

Poprzedni artykułPołączone leki – lepsze działanie?
Następny artykułCzy przyszłość jest czarna? Seminarium naukowe o polimerach i biomateriałach