Sięgaj po HORYZONT z Inicjatywą Awangarda!

379
Źródło: Adobe Stock, autor: hin255

W imieniu Fundacji Inteligentna Małopolska zapraszamy do udziału w spotkaniu online „Sięgaj po HORYZONT z Inicjatywą Awangarda!”, które odbędzie się 26 października 2021 r. w godzinach: 10.00 – 12.00.

Spotkanie kierowane jest do firm, klastrów organizacji z naszego regionu, zarówno takich które prowadzą działalność związaną z produkcją lub posiadają ciekawe rozwiązania bądź są zainteresowane usprawnieniami. Tematem przewodnim spotkania będzie jeden z ważniejszych obszarów Inicjatywy Awangarda – zrównoważona produkcja.

Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowana idea Inicjatywy Awangarda oraz możliwości współpracy firm i klastrów w ramach pilotażowych projektów. Uczestnicy poznają także historie  firm, które już skorzystały ze wsparcia ramowego programu Horyzont 2020 i osiągnęły wymierne korzyści.

Podczas wydarzenia organizatorzy zainspirują słuchaczy do nawiązywania międzynarodowej współpracy, pozwalającej na dostęp do wiedzy i technologii wypracowanych przez wysoko rozwinięte regiony Inicjatywy, oraz do podjęcia starań o środki programu Horyzont Europa. 

Dysponujemy dwoma zaproszeniami na spotkanie. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Klastrem! Więcej informacji: www.inicjatywaawangarda.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań informacji udziela: Barbara Grodowska, tel.: +48 606 884 519, e-mail: inteligentnamalopolska@gmail.com

Projekt realizowany jest przez Fundację Inteligentna Małopolska, której fundatorem jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Poprzedni artykułChcesz usprawnić procesy logistyczne w swojej firmie/instytucji? – Weź udział w szkoleniu!
Następny artykułUrządzenie zwiększające efektywność leczenia ran – dofinansowanie dla WARMIE, Partnera Klastra