Śniadanie z przedsiębiorcą” – spotkanie online w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0

46

Już 21 czerwca zapraszamy do udziału w spotkaniu organizowanym przez partnera Klastra LifeScience Kraków – Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie realizowanego w ramach projektu Inkubator Innowacyjności 4.0.

Cóż może być lepszego, niż rozpoczęcie tygodnia od spotkania w doborowym towarzystwie, wśród osób, które są zarówno pasjonatami nauki, jak i biznesu? Właśnie ten klimat będziemy mogli poczuć już 21 czerwca 2021 podczas spotkania online pn. „Śniadanie z przedsiębiorcą”. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 9:00-10:00. Nie może Cię tam zabraknąć!

„Śniadanie z przedsiębiorcą” to doskonała okazja, aby skonfrontować swój pomysł na biznes w gronie doświadczonych praktyków, działających od lat w branży. Podczas śniadania, zaproszeni przedsiębiorcy będą wygłaszać tematyczne prezentacje dotyczące szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Spotkanie będzie również służyć nawiązaniu efektywnej współpracy w zakresie wykorzystania wyników badań naukowo-badawczych prowadzonych na Uniwersytecie.

Agenda:

  1. Otwarcie spotkania przez Organizatorów (CTT UR, CI UR)
  2. Omówienie głównych celów Projektu “Inkubator Innowacyjności 4.0”
  3. Krótkie wystąpienia zaproszonych przedsiębiorców (dla chętnych)
  4. Krótkie wystąpienia naukowców z UR
  5. Podsumowanie spotkania i zakończenie

UWAGA! Rejestracja jest otwarta do końca dn. 18.06.2021! Do wszystkich uczestników zostanie przesłany mail po rejestracji zawierający dane do logowania do MS Teams.

Spotkanie odbędzie się jako część wydarzeń w ramach tegorocznego Małopolskiego Festiwalu Innowacji, organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego – więcej informacji na stronie www.innowacyjna.malopolska.pl
Całość programu podczas MFI 2021 dostępna jest tutaj.

Spotkanie jest realizowane w ramach Projektu pod nazwą „Inkubator Innowacyjności 4.0”. Projekt ten realizowany jest w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4). Więcej informacji o Projekcie “Inkubator Innowacyjności 4.0” na stronie www.inkubator4.urk.edu.pl. Strona internetowa organizatora: www.ctt.urk.edu.pl

Poprzedni artykułZdrowie, żywność, biogospodarka, technologie cyfrowe i dużo więcej! – dni informacyjne Horyzont Europa
Następny artykułInnowacje to MY! – Małopolski Festiwal Innowacji 2021