Spotkania b2b dla branży medycznej i biotechnologicznej

147

W imieniu Ośrodka Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach b2b poświęcanych branży medycznej i biotechnologicznej. Wydarzenie w ramach projektu Health Tech Hub Styria Pitch & Partner 2021 odbędzie się w całości online dn. 28 stycznia 2021 roku.

Platforma wydarzenia pozwoli jego uczestnikom na stworzenie profili z opisem swojej działalności i rodzajem współpracy jaką chcieliby nawiązać. Dane te znajdą się w katalogu na stronie wydarzenia, z którego uczestnicy będą mogli umówić spotkanie z wybraną przez siebie firmą.

Indywidualne spotkania on-line odbędą się w wybranych przez uczestników terminach. Jak podkreślają organizatorzy, jest to wyjątkowa okazja do zaprezentowania swojej oferty oraz nawiązania współpracy z zagranicznymi partnerami.

Wydarzenie odbywa się głównie z myślą o startupach, firmach oraz placówkach naukowych i edukacyjnych. Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Rejestracja na wirtualne spotkania b2b możliwa jest do 27 stycznia 2021 roku.
Więcej informacji na stronie organizatora.

Serdecznie zapraszamy do udziału.