#StartUP Małopolska Meetup #7 – podsumowanie 7 edycji programu akceleracyjnego

82

Zachęcamy do udziału w spotkaniu podsumowującym działania 7 edycji programu akceleracyjnego StartUP Małopolska. Wydarzenie odbędzie się 13 lipca o godz. 18:00 w formie online. Najbliższe spotkanie będzie okazją do poszerzenia wiedzy, ale także dostarczy wielu inspiracji, głównie dzięki prelekcjom zaproszonych gości.

Najbliższe spotkanie zaingeruje Robert Strzelecki – CEO Grupy Kapitałowej TenderHut, która w 2021 r. już po raz czwarty znalazła się w rankingu Financial Times wyróżniającym 1000 najszybciej rosnących europejskich firm (w zestawieniu znalazło się jedynie 31 polskich firm). Opowie on uczestnikom o swoim doświadczeniu oraz o tym jak zbudować spółkę technologiczną, która znalazła się na GPW.

Temat budowania wysokowartościowych firm rozwinie kolejny z zaproszonych gości – Piotr Żak – CTO w firmie ParkCash odpowiedzialnej za opracowanego innowacyjnego systemu pozwalającego na efektywne zarządzanie przestrzenią parkingową w biurowcach, na osiedlach i na zamkniętych parkingach.

Na uczestników wydarzenia czekają także prezentacje startupów biorących udział w 7. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska.

Wydarzenie #StartUP Małopolska Meetup #7 odbędzie się 13 lipca o godz. 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.  Wszystkie osoby zarejestrowane otrzymają mailowo 13 lipca rano informacje techniczne dotyczące dołączenia do spotkania.


Program akceleracji #StartUP Małopolska realizowany Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego we współpracy z firmą Rebels Valley jest skierowany do startupowców, małych i średnich przedsiębiorców z terenu Małopolski, którzy chcą rozwijać swój biznes. Dzięki udziałowi w programie mają okazję zdobyć nowe kompetencje i umiejętności, dzięki którym rozwiną swoje firmy, udostępnią nowe produkty i usługi oraz wprowadzą je na nowe rynki. 

Poprzedni artykułDługofalowe skutki zdrowotne zakażenia SARS-CoV-2
Następny artykułTop Disruptors in Healthcare 2021 – czynniki zakłócające w opiece zdrowotnej