Szczepionki na COVID-19. Jak wykorzystać potencjał firm i zwiększyć podaż? – dołącz do europejskich spotkań B2B!

1060

Zapraszamy do udziału w pierwszej imprezie matchmakingowej mającej na celu mobilizację i wykorzystanie pełnego potencjału w procesie produkcji szczepionek COVID-19 w firmach na terenie Unii Europejskiej.

Pandemia SARS-CoV2 pomimo wielu działań jest wciąż ogromnym zagrożeniem dla zdrowia publicznego i chociaż proces szczepień jest już rozpoczęty to wymaga on dalszych działań w celu jego przyśpieszenia i optymalizacji.

Wydarzenie jest organizowane przez Komisję Europejską przy wsparciu Europejskiego Sojuszu Klastrów (ECA), Rady Europejskich Bioregionów (CEBR) oraz Europejskiej Platformy Współpracy Klastrów (ECCP). Przewodniczy mu grupa zadaniowa Komisji ds. Skalowania przemysłowego szczepionek COVID-19 którą kieruje komisarz Thierry Breton.

Głównym celem spotkań B2B jest wypracowanie sposobów na zwiększenie skali produkcji szczepionek, optymalizacja współpracy między producentami szczepionek, a firmami usługowymi takimi jak organizacje zajmujące się opracowaniem kontraktów, produkcją czy logistyką. Wydarzenie pozwoli również opracować lepszą strategię planowania wstecznego dla bieżącej oraz przyszłej produkcji szczepionek na świecie.

Spotkanie odbędzie się w dwóch częściach w dniach 29.03.2021 oraz 31.03.2021 w godzinach 09:30 – 17:00 i zostanie poprzedzone webinarem technicznym dotyczącym procesu matchmakingu i obsługi platformy w dn. 19.03.2021 o godzinie 14:00

Rejestracja jest otwarta do 17 marca 2021 r. do godziny 23:59

Poprzedni artykułZdobądź wiedzę na temat Przemysłu 4.0, weź udział w programie Boost4BSO
Następny artykułTrener Nauki – kim jest i co potrafi?