Targi CSR – społeczna odpowiedzialność biznesu

635

5 października ruszają 5 dniowe targi poświęcone odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi. Organizowana przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu ósma edycja targów odbędzie się w całości w formie online, oferując bezpłatny udział dla wszystkich odwiedzających gości.

Jak podkreślają organizatorzy, jest to największe w Polsce wydarzenie związane z zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnym biznesem, oferujące możliwość zaprezentowania swoich działań w obszarze CSR oraz nawiązania kontaktów biznesowych, co jest szczególne istotne w dobie trwającej pandemii koronawirusa.

Tegoroczna edycja, w trosce o bezpieczeństwo wystawców oraz gości, odbędzie się w formie online za pomocą platformy REMo Conference, oferującej dostęp do wirtualnych stoisk wystawców.

Uczestnicy będą mieć możliwość wzięcia udziału w część konferencyjnej z licznymi wystąpieniami i panelami dyskusyjnymi oraz zadawania pytań wystawcom w części networkingowej.

Przykładowe tematy jakie zostaną poruszone to m.in

  • Czy eliminując plastik z opakowań ocalimy świat? Ekoprojektowanie – szanse i wyzwania.
  • Klimat na zmiany – jak wykorzystać doświadczenia z pandemii i zapewnić organizacji odporność w obliczu kryzysu klimatycznego.
  • Kryzys klimatyczny – jak „przeprogramować” biznes?
  • Dobrostan (dobry stan) pracowników, dobrym stanem firmy? Czy warto inwestować w szeroko rozumiany Wellbeing?

Relacja z części konferencyjnej będzie prowadzona w mediach społecznościowych m.in na stronie odpowiedzialnybiznes.pl, profilu Facebook oraz kanale YouTube. Szczegółowy program dostępny jest na stronie organizatora.

Wydarzenie trwać będzie od 5 do 9 października i rozpocznie się uroczystą inauguracja targów o godzinie 10:00.
Serdecznie zapraszamy.


Poprzedni artykułTargi ANTYCOVID EXPO – pierwsze w Polsce Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne
Następny artykułPostęp w spersonalizowanych, komputerowych modelach fizjologii do zastosowań klinicznych