Targi ANTYCOVID EXPO – pierwsze w Polsce Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne

1050

W dniach 14-15 Października 2020 na Krakowskim EXPO będą mieć miejsce wyjątkowe w tym roku targi ANTYCOVID EXPO dotyczące rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo sanitarno – epidemiologiczne podczas trwania pandemii COVID-19. Klaster LifeScience Kraków ma przyjemność bycia jednym z partnerów tego wydarzenia.

Jak podkreślają organizatorzy, wydarzenie to jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów w kwestii bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego w zakładach pracy i życiu codziennym. W trakcie wydarzenia uczestnicy oprócz prezentacji swoich produktów, będą mogli przekazać bezcenną wiedzę dot. sposobów radzenia sobie z kryzysem wywołanym przez COVID-19 podczas towarzyszącym im warsztatom i pokazom technologii. Na gości czekają również szkolenia z zakresu BHP, doradcze i psychologiczne.

Nie zabraknie prezentacji produktów oferowanych przez polskich przedsiębiorców i naukowców mających na celu podniesienie bezpieczeństwa naszego i naszych bliskich w kategoriach takich jak:

  • Artykuły bezpieczeństwa osobistego
  • Technologie oczyszczania i dezynfekcji przestrzeni
  • Środki do dezynfekcji
  • Sprzęt ochronny
  • Usługi

Zbliżające się targi są też świetną okazją do wzmocnienia wizerunku swojej firmy i nawiązania nowych kontaktów, szczególnie po kryzysie jaki wywołała pandemia koronawirusa. Wydarzenie skierowane jest do zakładów przemysłowych, fabryk, sklepów, salonów i gabinetów, właścicieli centów handlowych i biurowych, jednostek budżetowych oraz gospodarstw domowych.

Więcej informacji dotyczących uczestnictwa na stronie https://antycovidexpo.pl/pl/dla-wystawcow.html

Organizatorzy zaznaczają, że bezpieczeństwo uczestników i wystawców jest dla nich najważniejsze w związku z czym targi odbędą się w nowych warunkach sanitarnych przygotowanych przez EXPO Kraków i Targi w Krakowie. Szczegółowe informacje nt. nowych procedur dostępne na stronie w rozporządzeniu do pobrania online.

Partnerami wydarzenia są: Ministerstwo Rozwoju, Województwo Małopolska oraz Miasto Kraków.

Szczegóły dostępne są na stronie www.antycovidexpo.pl oraz profilu Facebook https://www.facebook.com/antycovidEXPO/

Poprzedni artykułKrakowski Park Technologiczny gościem ’20th Annual Biotech in Europe Forum’
Następny artykułTargi CSR – społeczna odpowiedzialność biznesu