Zostań medykiem przyszłości dzięki Sano Summer Workshops!

499

Zostań medykiem przyszłości to slogan nadchodzącego wydarzenia organizowanego przez Fundację Sano – Centrum Zindywidualizowanej Medycyny Obliczeniowej. Jest to pierwsza tego rodzaju letnia szkoła dotycząca nowoczesnych technologii w medycynie, dla młodych naukowców, studentów i absolwentów kierunków medycznych.

Sano Summer Workshops to dwudniowe warsztaty z udziałem specjalistów z Sano Centre zajmującymi się projektowaniem i wdrażaniem nowoczesnych technologii w medycynie, którzy przybliżą uczestnikom nowe możliwości leczenia m.in. w neurologii, ginekologii, radiologii, czy chirurgii. Będzie również czas, żeby porozmawiać o rozwoju kariery naukowej w Polsce i za granicą.

Wydarzenie daje okazję do poszerzenia wiedzy o tym jak działają nowoczesne technologie, ale i możliwość udziału w warsztatach pokazujących jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce – codziennej pracy z pacjentem. 

Sano Summer Workshops odbędzie się w dn. 2-3 września 2022 roku. Ilość miejsc jest ograniczona. Organizatorze przewidzieli 1 stypendium, które umożliwi bezpłatne uczestnictwo w wydarzeniu! Zgłoszenia udziału przyjmowane są do 31 lipca br.

Program wydarzenia oraz szczegółowe informacje dotyczące rejestracji dostępne są na stronie www.workshops.sano.science

Poprzedni artykułDlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na Biomed Israel National Life Science & Technology Event
Następny artykułDowiedz się jak możesz uzyskać grant dla swojego startupu