Dlaczego warto korzystać z ProBio Małopolska? – nasi uczestnicy na Biomed Israel National Life Science & Technology Event

311

Konferencja i wystawa Biomed Israel National Life Science & Technology Event to najważniejsze wydarzenie w dziedzinie nauk przyrodniczych w Izraelu, prezentujące najbardziej zaawansowane firmy i technologie w kraju. Tegoroczne wydarzenie odbyło się w dniach 10 – 12 maja, a jego gościem w ramach projektu ProBio 2.0 była firma ExcecMind LifeScience Executive Search.

ExecMind jest butikową firmą Executive Search o zasięgu międzynarodowym, skupioną na budowaniu przewag konkurencyjnych naszych Klientów, poprzez rekrutację i rozwój menedżerów średniego i wyższego szczebla w dwóch sektorach o innowacyjnym i jednocześnie kluczowym znaczeniu dla gospodarki: Life Science oraz nowe technologie / IT. Zapraszamy do relacji przesłanej przez Karolinę Jarosińską – Dyrektora Zarządzającego ExecMind.

W maju 2022 przedstawiciele naszej firmy ExecMind LifeScience Executive Search wzięli udział w niezwykle inspirującym i interesującym wydarzeniu jakim było BioMed Israel 2022 – The 20th National Life Science & Technology Week w Tel Avivie. W części wystawowej można było odwiedzić stoiska kilkudziesięciu firm z całego świata. Niezwykle interesującym elementem eventu był Start-Up Pavilion, gdzie wystawiały się startup’y izraelskie, które prezentowały pomysły na implementację badań naukowych do biznesu.

Cześć konferencyjna BioMed Israel to trzy dni stymulujących prezentacji, wywiadów oraz dyskusji panelowych z czołowymi naukowcami i przedstawicielami biznesu Life Science między innymi z obszarów: biotechnologii, „AI/machine learning”, urządzeń medycznych, medycyny spersonalizowanej, diagnostyki, robotyki w medycynie i innych. 

Targi i konferencja prezentowały bardzo wysoki poziom pod każdym względem i dały nam możliwość nawiązania wielu ciekawych kontaktów biznesowych.

Udział w tym fantastycznym wydarzeniu mogliśmy wziąć dzięki Klastrowi Life Science oraz Programowi ProBio. Rozwijanie naszej firmy na arenie międzynarodowej jest jednym z naszych strategicznych celów na najbliższe lata i jest to możliwe, między innymi, dzięki uczestnictwu w Programie ProBio. 


Jeśli reprezentujesz MŚP z Małopolski i chcesz wziąć udział w targach i misjach międzynarodowych – zgłoś się do nas i dowiedz się jak możemy sfinansować Twój wyjazd.

ProBio Małopolska

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułWyroby medyczne w pigułce, czyli śniadanie z KCRI!
Następny artykułZostań medykiem przyszłości dzięki Sano Summer Workshops!