Jak e-Zdrowie wprowadzać na rynek zdrowia?

1624

E-Zdrowie i nowe technologie zmieniające rynek opieki zdrowotnej w Polsce to temat gorący. Co zyskamy my jako pacjenci a co cała opieka zdrowotna? O możliwościach współpracy, dobrych praktykach, pomysłach do wdrożenia opowie firma Comarch HealthCare. Zapraszamy!

Usługi elektroniczne w opiece zdrowotnej obejmują wiele zastosowań nowoczesnych technologii informacyjnych pracy lekarzy, jednostek  ochrony zdrowia oraz pacjentów. Nie ma wątpliwości, że wpływają one na poprawę  skuteczności  całego systemu opieki zdrowotnej.  Nie wszystkie placówki  są jednak co do nich przekonane.                                                                            

Co zrobić aby przygotować rynek zdrowia na taką zmianę?                                                          

Na spotkaniu omówimy jak i dlaczego trzeba przygotować placówki medyczne do wdrożenia rozwiązań telemetrycznych. Wdrożenie technologii teleinformatycznych zostanie zaprezentowane w kontekście szansy na poprawę jakości i skuteczności leczenia oraz możliwości ulepszenia funkcjonowania całego systemu opieki zdrowotnej.  Naszą prelegentką będzie Alicja Bożek – przedstawicielka firmy Comarch Healthcare.

Spotkanie adresujemy do startupów, innowatorów, przedsiębiorców, lekarzy związanych z tematyką Digital Health i telemedycyny, osób zajmujących się tworzeniem urządzeń poprawiających jakość życia osób chorych i ułatwiających im mobilność oraz wszystkich innych zainteresowanych tematem e-zdrowia.

Uczestnikom spotkania oferujemy możliwość przedstawienia swojej działalności i opcji współpracy. Przedstawimy również w jaki sposób można wykorzystywać Klaster LifeScience do rozwoju swojej firmy.

Po części merytorycznej zapraszamy na sesję networkingową.

Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem FORMULARZA.

Czekamy na Państwa w środę,  12 czerwca  2019 roku o godz. 16:00, w restauracji Kolanko Nº 6, przy ul. Józefa 17 na krakowskim Kazimierzu.

Zapisz się

Wydarzenie organizowane jest w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji.


Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Małopolska – Tu technologia staje się biznesem” – przy finansowym wsparciu Województwa Małopolskiego.
Poprzedni artykułBiophage Pharma S.A. – Bohater 'Miesiąca Partnera Klastra’ w maju
Następny artykułDotacje na inwestycje MŚP w Małopolsce