Aktualne i ważne tematy, które decydują o rozwoju Klastra

4738

W najbliższy czwartek serdecznie zapraszamy na  Śniadanie, na którym porozmawiamy o aktualnych i ważnych tematach Klastra.

Przed nami kilka zadań i wydarzeń, które będą decydować o rozwoju Klastra, w tym przygotowanie wniosku dot. nowych usług Klastra oraz Summit, czyli pierwsze od dekady spotkanie wszystkich Partnerów.  W tle, cały czas funkcjonuje Platforma Współpracy i tutaj chcemy zaanonsować kilka idei i planów.  Zapewne godzina nie wystarczy, aby przedyskutować wszystkie ważne kwestie, ale ważne jest to, abyśmy mogli wspólnie kilka z nich poruszyć i ustalić/potwierdzić dalsze kroki. 

Zapraszamy zatem przed monitory z kawą, rogalikiem i otwartą głową. Jeżeli ktoś ma ochotę spotkać się osobiście, to zapraszamy – spotkanie będzie nadawane z naszego biura w Parku Lifescience. 

Śniadanie poprowadzi Kazimierz Murzyn – Dyrektor Zarządzający Klastra LifeScience Kraków. 

Nadchodzące spotkanie odbędzie się online: na nowej Platformie Współpracy Partnerów Klastra oraz jak dotychczas, za pośrednictwem Zoom’a. Osoby, które już posiadają konto na Platformie Współpracy będą mogły dołączyć bezpośrednio do spotkania bez uprzedniej rejestracji. Wszystkich, którzy jeszcze konta nie założyli – serdecznie do tego zachęcamy!


Temat: Aktualne i ważne tematy, które decydują o rozwoju Klastra
Data: Czwartek, 11 maja 2023, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online / Stacjonarnie

Poprzedni artykułActive Healthy Ageing, czyli co możemy razem zmienić, aby życie było aktywne, zdrowe i z sensem? Rusza kolejna odsłona LifeScience Business Academy!
Następny artykułBROWIN – firma pełna możliwości!