BIO International Convention 2022 – poznaj liderów z branży biotechnologii!

954
BIO International Convention
Źródło: www.bio.org

Data i miejsce wydarzenia: 13-16.06.2022, San Diego

BIO International Convention to jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów na świecie skierowanych do profesjonalistów z branży biotechnologicznej. To miejsce, gdzie spotykają się przedstawiciele globalnych firm farmaceutycznych, szefowie ośrodków badawczych i instytucji naukowych, inwestorzy, przedsiębiorcy oraz politycy i legislatorzy zainteresowani rozwojem nauki oraz korzyściami, jakie mogą z niej wynikać.

Co roku Bio Convention  przyciąga ponad 15 000 liderów biotechnologii i farmacji, którzy spotykają się na tydzień wzmożonej dyskusji, wypracowania wzajemnej współpracy, odkrywania  nowych  możliwości i obiecujących wspólnych działań.
To wydarzenie partneringowe i edukacyjne, które gromadzi światowych liderów i innowatorów z dziedziny biotechnologii.

Wydarzenie to  łączy szerokie spektrum nauk przyrodniczych i zastosowań, w tym odkrywanie leków, bioprodukcję, genomikę, biopaliwa, nanotechnologię i terapię komórkową.

 Chcesz wziąć udział wydarzeniu? Mamy dla Ciebie dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Osoba kontaktowa: Beata Osolińska
Mail: bosolinska@lifescience.pl
Tel. 512 073 207 

Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!

Poprzedni artykułThe HIMSS22 European Health Conference & Exhibition – dołącz do globalnych innowatorów w systemie opieki zdrowotnej
Następny artykułMiędzynarodowe Targi PLMA 2022 „World of Private Label” – dla firm działających w sektorze marek własnych