BioJapan 2021 – poznaj partnerów biznesowych i nawiąż kontakty w Azji

974

Data wydarzenia: 13-15.10.2021, Yokohama, Japonia & Online

Masz firmę z sektora MŚP z siedzibą w Małopolsce? Prowadzisz działalność innowacyjną? Skorzystaj z dofinansowania kosztów udziału w targach BioJapan! Dowiedz się więcej.

BioJapan to miejsce odgrywające ważną rolę w ułatwianiu interakcji między japońskimi a globalnymi firmami, organizacjami oraz w nawiązywaniu  nowych kontaktów biznesowych.

To najważniejsze wydarzenie partnerskie  w Azji dla światowego przemysłu biotechnologicznego. Koncentruje się na badaczach, którzy opracowali  innowacje mogące w znacznym stopniu pomóc ludziom na całym świecie.

Dodatkowo organizatorzy Bio Japan opracowali innowacyjną technikę umawiania i dopasowywania spotkań  przez Internet, która jest korzystna dla dystrybutora, dostawcy i całego łańcucha dostaw. Zakłada się, że w  tegorocznym  wydarzeniu weźmie udział ponad 1000 organizacji z całego świata, które w ciągu trzech dni odbędą 12 000 spotkań biznesowych.

Weź udział w BioJapan. Mamy dla Ciebie dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.


Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na naszej stronie.
Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!
Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207 

Poprzedni artykułBIO-Europe® 2021 – wydarzenie partneringowe, w którym trzeba wziąć udział!
Następny artykułBeauty&Lifestyle – czyli Uroda i Styl Życia